gawk 5.2.60 - en to he translation catalogue (687 entries)

en: 	# %s rule(s)
he: 	# כללי %s

en: 	# Rule(s)
he: 	# כלל(ים)

en: 	# gawk profile, created %s
he: 	# פרופיל של gawk מתאריך %s

en: 	------[Enter] to continue or [q] + [Enter] to quit------
he: 	------[Enter] כדי להמשיך או [q] ואז [Enter] כדי לצאת------

en: 	-C			--copyright
he: 	‎-C			--copyright

en: 	-E file			--exec=file
he: 	-E שם-קובץ		--exec=שם-קובץ

en: 	-F fs			--field-separator=fs
he: 	-F מפריד-שדות		--field-separator=מפריד-שדות

en: 	-N			--use-lc-numeric
he: 	‎-N			--use-lc-numeric

en: 	-O			--optimize
he: 	‎-O			--optimize

en: 	-P			--posix
he: 	‎-P			--posix

en: 	-S			--sandbox
he: 	‎-S			--sandbox

en: 	-V			--version
he: 	‎-V			--version

en: 	-b			--characters-as-bytes
he: 	‎-b			--characters-as-bytes

en: 	-c			--traditional
he: 	‎-c			--traditional

en: 	-e 'program-text'	--source='program-text'
he: 	-e 'טקסט-תוכנית'	--source='טקסט-תוכנית'

en: 	-f progfile		--file=progfile
he: 	-f קובץ-תכנית		--file=רובץ-תכנית

en: 	-g			--gen-pot
he: 	‎-g			--gen-pot

en: 	-h			--help
he: 	‎-h			--help

en: 	-n			--non-decimal-data
he: 	‎-n			--non-decimal-data

en: 	-r			--re-interval
he: 	‎-r			--re-interval

en: 	-t			--lint-old
he: 	‎-t			--lint-old

en: 	-v var=val		--assign=var=val
he: 	-v ערך=משתנה		--assign=ערך=משתנה

en: 	commands:
he: 	פקודות:

en: 	ignore next %ld hit(s)
he: 	התעלמות מ־%ld הפגיעות הבאות

en: 	number of hits = %ld
he: 	מספר הלכידות = %ld

en: 	stop condition: %s
he: 	תנאי עצירה: %s

en: 
    	# Function Call Stack:
he: 
    	# מחסנית הקריאות לפונקציות:

en: 
    	# Functions, listed alphabetically
he: 
    	# פונקציות, בסדר אלף-בית

en: 
    To report bugs, use the `gawkbug' program.
    For full instructions, see the node `Bugs' in `gawk.info'
    which is section `Reporting Problems and Bugs' in the
    printed version.  This same information may be found at
    https://www.gnu.org/software/gawk/manual/html_node/Bugs.html.
    PLEASE do NOT try to report bugs by posting in comp.lang.awk,
    or by using a web forum such as Stack Overflow.
he: 
    כדי לדווח על תקלות, נא להשתמש בתוכנית `gawkbug'.
    להנחיות מלאות מוטב לפנות לסעיף `Bugs' ב־`gawk.info'
    שהוא תת־סעיף מתוך `Reporting Problems and Bugs' בגרסה
    המודפסת.  את אותו המידע אפשר למצוא גם באתר
    https://www.gnu.org/software/gawk/manual/html_node/Bugs.html.
    נא לא לדווח על תקלות ב־comp.lang.awk,
    או בפורומים מקוונים כדוגמת Stack Overflow.

en:  at `%s':%d
he:  ב־`%s':%d

en:  in file `%s', line %d
he:  בקובץ `%s', שורה %d

en: #%ld	in
he: מס׳ %ld	ב־

en: $%ld = uninitialized field
he: ‎$%ld = שדה לא מאותחל

en: %%%c format is POSIX standard but not portable to other awks
he: פורמט %%%c הוא תקן POSIX אך אינו נייד ל-awks אחרים

en: %d is invalid as number of arguments for %s
he: %d הוא מספר שגוי של ארגומנטים עבור %s

en: %d: subscript "%.*s" is not in array `%s'
he: %d: המפתח „%.*s” אינו במערך `%s'

en: %s %s `%s': could not get fd flags: (fcntl F_GETFD: %s)
he: %s %s `%s': תקלה בהוצאת אופציה של מאפיין קובץ: (fcntl F_GETFD: %s)

en: %s %s `%s': could not set close-on-exec: (fcntl F_SETFD: %s)
he: %s %s `%s': תקלה בפעולה להשים אופציה של close-on-exec על מאפיין קובץ: (fcntl F_GETFD: %s)

en: %s blocks must have an action part
he: בלוק %s חייב לכלול הגדרת פעולה

en: %s third parameter is not a changeable object
he: ארגומנט %s שלישי של `sub' אינו פריט שניתן לשנות

en: %s to "%s" failed: %s
he: %s ל-"%s" נתקל: %s

en: %s: `%s' argument to `-v' not in `var=value' form
he: %s: הארגומנט `%s' לאפשרות `‎-v' אינו בצורת `var=value'

en: %s: argument #%d has invalid value %Rg, using 0
he: %s: לארגומנט מס׳ %d יש את הערך השגוי %Rg, מוחלף ב־0

en: %s: argument #%d negative value %Rg is not allowed
he: %s: בארגומנט מס׳ %d יש את הערך השלילי %Rg שזה אסור

en: %s: argument %d is non-numeric
he: %s: ארגומנט %d אינו מספר

en: %s: argument %d negative value %g is not allowed
he: %s: ארגומנט %d ערך שלילי %g אינו מותר

en: %s: called with %d arguments
he: %s: נקרא עם %d ארגומנטים

en: %s: called with less than two arguments
he: %s: נקרא עם פחות משני ארגומנטים

en: %s: can be called indirectly only with two arguments
he: %s: ניתן לקרוא בעקיפין רק עם שני ארגומנטים

en: %s: cannot use %s as fourth argument
he: %s: לא ניתן להשתמש ב־%s כארגומנט רביעי

en: %s: cannot use %s as second argument
he: %s: אסור להשתמש ב־`%s' כארגומנט שני

en: %s: cannot use %s as third argument
he: %s: לא יכול להשתמש ב-%s כארגומנט שלישי

en: %s: cannot use a subarray of first argument for second argument
he: %s: לא יכול להשתמש במערך משנה של ארגומנט ראשון עבור ארגומנט שני

en: %s: cannot use a subarray of second argument for first argument
he: %s: לא יכול להשתמש במערך משנה של ארגומנט שני עבור ארגומנט ראשון

en: %s: close failed: %s
he: %s: תקלה בעת סגירת: %s

en: %s: first argument cannot be FUNCTAB without a second argument
he: %s: ארגומנט ראשון לא יכול להיות FUNCTAB ללא ארגומנט שני

en: %s: first argument cannot be SYMTAB without a second argument
he: %s: ארגומנט ראשון לא יכול להיות SYMTAB ללא ארגומנט שני

en: %s: first argument is not a string
he: %s: הארגומנט הראשון אינו מחרוזת

en: %s: first argument is not an array
he: %s: הארגומנט הראשון אינו מערך

en: %s: invalid option -- '%c'
he: %s: מאפיין שגוי -- '%c'

en: %s: option '%c%s' doesn't allow an argument
he: %s: מאפיין '%c%s' אינו מקבל ארגומנט

en: %s: option '%s' is ambiguous; possibilities:
he: %s: האפשרות '%s' אינה חד־משמעית, אפשרויות:

en: %s: option '--%s' doesn't allow an argument
he: %s: האפשרות '‎--%s' לא מרשה להשתמש בארגומנט

en: %s: option '--%s' requires an argument
he: %s: מאפיין '--%s' מחייב ארגומנט

en: %s: option '-W %s' doesn't allow an argument
he: %s: האפשרות '‎-W %s' לא מרשה ארגומנט

en: %s: option '-W %s' is ambiguous
he: %s: מאפיין '-W %s' אינו חד-משמעי

en: %s: option '-W %s' requires an argument
he: %s: מאפיין '-W %s' מחייב ארגומנט

en: %s: option `-W %s' unrecognized, ignored
he: %s: האפשרות `‎-W %s' אינה מוכרת, נפסחת

en: %s: option requires an argument -- %c
he: %s מאפיין מחייב ארגומנט -- %c

en: %s: option requires an argument -- '%c'
he: %s: מאפיין מחייב ארגומנט -- '%c'

en: %s: received negative argument %.*s
he: %s: קיבל ארגומנט שלילי %.*s

en: %s: received negative argument %g
he: %s: נקרא עם ארגומנט שלילי %g

en: %s: received non-numeric argument
he: %s: ארגומנט אינו מספר

en: %s: received non-numeric argument #%d
he: %s: התקבל ארגומט שאינו מספרי מס׳ %d

en: %s: received non-numeric first argument
he: %s: ארגומנט ראשון אינו מספר

en: %s: received non-numeric second argument
he: %s: ארגומנט שני אינו מספר

en: %s: received non-numeric third argument
he: %s: ארגומנט שלישי אינו מספר

en: %s: received non-string argument
he: %s: ארגומנט אינו מחרוזת

en: %s: received non-string fifth argument
he: %s: ארגומנט חמישי אינו מחרוזת

en: %s: received non-string first argument
he: %s: התקבל ארגומנט ראשון שאינו מחרוזת

en: %s: received non-string format string argument
he: %s: ארגומנט ראשון אינו מחרוזת

en: %s: received non-string fourth argument
he: %s: ארגומנט רביעי אינו מחרוזת

en: %s: received non-string second argument
he: %s: ארגומנט שני אינו מחרוזת

en: %s: received non-string third argument
he: %s: ארגומנט שלישי אינו מחרוזת

en: %s: second argument is not an array
he: %s: ארגומנט שני אינו מערך

en: %s: string literal as last argument of substitute has no effect
he: %s: למחרוזת מילולית כארגומנט אחרון של תחליף אין השפעה

en: %s: unrecognized option '%c%s'
he: %s: מאפיין בלתי-מזוהה '%c%s'

en: %s: unrecognized option '--%s'
he: %s: מאפיין בלתי-מזוהה '--%s'

en: 'system' function not allowed in sandbox mode
he: פונקציית `system' אסורה במצב ארגז חול

en: (un)set or show instruction tracing (value=on|off)
he: (ביטול) הגדרה או הצגת מעקב אחר הוראות (ערך=on|off)

en: (un)set or show saving of command history (value=on|off)
he: (ביטול) הגדרה או הצגת שמירת היסטוריית הפקודות (ערך=on|off)

en: (un)set or show saving of options (value=on|off)
he: (ביטול) הגדרת או הצגת שמירת אופציות (ערך=on|off)

en: * at start of expression
he: * בתחילת ביטוי

en: + at start of expression
he: + בתחילת ביטוי

en: -Ft does not set FS to tab in POSIX awk
he: ‎-Ft אינו גורם ל־FS להיות TAB בגרסת POSIX של awk

en: -M ignored: MPFR/GMP support not compiled in
he: ‎-M הושמט: לא הודרה תמיכה ב־MPFR/GMP

en: -l / @load are gawk extensions
he: ‎-l / @load הן הרחבות של gawk

en: ? at start of expression
he: ? בתחילת ביטוי

en: @include is a gawk extension
he: ‎@include היא הרחבה נקודתית ל־gawk

en: @load is a gawk extension
he: @load הינו הרחבה ספציפית ל-gawk

en: @namespace is a gawk extension
he: @namespace הינו הרחבה ספציפית ל-gawk

en: All defined functions:
he: כל הפונקציות המוגדרות:

en: All defined variables:
he: כל המשתנים המוגדרים:

en: Auto-display variables:
he: הצגת משתנים אוטומטית:

en: BINMODE value `%s' is invalid, treated as 3
he: ערך `%s' ל-BINMODE אינו נכון, משתמשים ב-3

en: Breakpoint %d set at file `%s', line %d
he: נקודת העצירה %d הוגדרה בקובץ `%s', שורה %d

en: Called by frame:
he: נקרא על ידי מסגרת:

en: Caller of frame:
he: קורא למסגרת:

en: Copyright (C) 1989, 1991-%d Free Software Foundation.
    
    This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 3 of the License, or
    (at your option) any later version.
he: כל הזכויות שמורות (C) 1989,‏ 1991-%d לקרן התוכנה החופשית.
    
    זו תוכנה חופשית, אפשר להפיץ אותה מחדש ו/או לשנות אותו
    בכפוף לרישיון הציבורי הכללי של גנו כפי שמפורסם על ידי קרן התוכנה
    החופשית בגרסה 3 של הרישיון או (לשיקולך) כל גרסה עדכנית
    יותר שלו.

en: Current frame:
he: מסגרת נוכחית:

en: Current source file: %s
he: קובץ המקור הנוכחי: %s

en: Delete all breakpoints? (y or n)
he: למחוק את כל נקודות העצירה? (y או n)

en: Deleted breakpoint %d
he: מחיקת נקודת עצירה %d

en: Display %d deleted because parameter is out of scope.
he: התצוגה %d נמחקה כיוון שהמשתנה מחוץ לטווח.

en: End with the command `end'
he: לסיים עם הפקודה `end'

en: Examples:
    	%s '{ sum += $1 }; END { print sum }' file
    	%s -F: '{ print $1 }' /etc/passwd
he: דוגמאות:
    	%s '{ sum += $1 }; END { print sum }' file
    	%s -F: '{ print $1 }' /etc/passwd

en: Failed to restart debugger
he: הפעלת מנפה השגיאות מחדש נכשלה

en: IPv6 communication is not supported
he: אין תמיכה בתקשורת IPv6

en: Invalid back reference
he: הפנייה שגויה לתת-ביטוי קודם

en: Invalid character class name
he: שם בלתי-מוגדר של קבוצת תוים

en: Invalid collation character
he: תו סידור בלתי-מוגדר

en: Invalid content of \{\}
he: מבנה שגוי בתוך \{\}

en: Invalid multibyte data detected. There may be a mismatch between your data and your locale
he: זוהו נתונים מרובי בתים שגויים. כנראה שיש אי התאמה בין הנתונים שלך וההגדרות המקומיות שלך

en: Invalid preceding regular expression
he: ביטוי רגולרי קודם שגוי או אינו קיים

en: Invalid range end
he: הגדרה שגויה של תחום תוים

en: Invalid regular expression
he: ביטוי רגולרי שגוי

en: Memory exhausted
he: נגמר הזכרון

en: More stack frames follow ...
he: עוד מסגרות ערימה בהמשך…

en: NF set to negative value
he: NF הוגדר לערך שלילי

en: No arguments.
he: אין ארגומנטים.

en: No breakpoint at file `%s', line #%d
he: אין נקודת עצירה בקובץ `%s', שורה מס׳ %d

en: No locals.
he: אין משתנים מקומיים.

en: No match
he: לא נמצאה מחרוזת מתאימה

en: No previous regular expression
he: אין ביטוי רגולרי קודם

en: None in main().
he: אין ב־main()‎.

en: Not stopped at any breakpoint; argument ignored.
he: לא נעצר באף נקודת עצירה, הארגומנט נפסח.

en: Note: breakpoint %d (enabled, ignore next %ld hits), also set at %s:%d
he: לתשומת ליבך: נקודת עצירה %d (פעילה, להתעלם מ־%ld הפגיעות הבאות), מוגדרת גם ב־%s:%d

en: Number  Disp  Enabled  Location
he: מספר  תצוגה  פעיל?  מקום

en: Number of lines: %d
he: מספר השורות: %d

en: POSIX does not allow `%s'
he: POSIX אינו מרשה `%s'

en: POSIX does not allow `\x' escapes
he: תקן POSIX אינו מרשה סדרות בקרה מסוג `\x'

en: POSIX does not allow operator `%s'
he: POSIX אינו מרשה אופרטור `%s'

en: POSIX does not allow physical newlines in string values
he: POSIX אינו מאפשר שורות חדשות פיזיות בערכי מחרוזת

en: POSIX options:		GNU long options: (standard)
he: אפשרויות POSIX:		אפשרויות גנו ארוכות: (רגילות)

en: PREC value `%.*s' is invalid
he: ערך ה־ PREC‏ `%.*s' שגוי

en: Persistent memory is not supported.
he: אין תמיכה בזיכרון קבוע.

en: Premature end of regular expression
he: ביטוי רגולרי מסתיים מוקדם מדי

en: Program already running. Restart from beginning (y/n)?
he: התוכנית כבר פעילה. להתחיל מההתחלה (y/n)?

en: Program exited abnormally with exit value: %d
he: התוכנית נקטעה באופן חריג עם ערך היציאה: %d

en: Program exited normally with exit value: %d
he: התוכנית יצאה כרגיל עם ערך היציאה: %d

en: Program indentation level too deep. Consider refactoring your code
he: רמת הקינון של התוכנית עמוקה מדי. כדאי לשקול לבצע שינויים מבניים בקוד שלך

en: Program not restarted
he: התוכנית לא הופעלה מחדש

en: ROUNDMODE value `%.*s' is invalid
he: ערך ה־ROUNDMODE ‏`%.*s' שגוי

en: Regular expression too big
he: ביטוי רגולרי גדול או מורכב מדי

en: Restarting ...
he: מופעל מחדש…

en: Run until return from
he: לרוץ עד חזרה מ־

en: Short options:		GNU long options: (extensions)
he: אפשרויות קצרות:	\אפשרויות גנו ארוכחות: (הרחבות)

en: Source code for gawk may be obtained from
    %s/gawk-%s.tar.gz
he: את קוד המקור של gawk אפשר להשיג דרך
    %s/gawk-%s.tar.gz

en: Source file (lines): %s (%d)
he: קובץ מקור (שורות): %s (%d)

en: Starting program:
he: התוכנית מופעלת:

en: Success
he: הצלחה

en: TCP/IP communications are not supported
he: אין תמיכה בתקשורת TCP/IP

en: The program is running. Exit anyway (y/n)?
he: התוכנית פעילה. לצאת בכל זאת (y/n)?

en: This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
he: התוכנית הזאת מופצת בתקווה שתביא תועלת אך
    אינה נושאת עמה אחריות, אפילו לא מרומזת לשימוש
    מסחרי או התאמה לתכלית מסוימת. ברישיון הציבורי
    הכללי של גנו אפשר ללמוד על כך עוד.

en: Trailing backslash
he: ביטוי רגולרי מסתיים בלוכסן אחורי `\'

en: Type (g)awk statement(s). End with the command `end'
he: נא להקליד ‎(g)awk statement(s). לסיים בפקודה `end'

en: Type commands for when %s %d is hit, one per line.
he: נא למלא פקודות למקרה שמתרחש %s %d, אחת בשורה.

en: Unmatched ( or \(
he: ( או \( שאין לו בן-זוג

en: Unmatched ) or \)
he: ) או \) שאין לו בן-זוג

en: Unmatched [, [^, [:, [., or [=
he: [, [^, [:, [., או [= שאין להם בני זוג

en: Unmatched \{
he: \{ שאין לו בן-זוג

en: Usage: %s [POSIX or GNU style options] -f progfile [--] file ...
he: אופן שימוש: %s [מאפיינים בגנון GNU או POSIX] -f שם-תכנית [--] שם-קןבץ ...

en: Usage: %s [POSIX or GNU style options] [--] %cprogram%c file ...
he: אופן שימוש: %s [מאפיינים בגנון GNU או POSIX] %cתכנית%c [--] שם-קןבץ ...

en: Use `GAWK_PERSIST_FILE=%s gawk ...' instead of --persist.
he: יש להשתמש ב־`GAWK_PERSIST_FILE=%s gawk ...‎' במקום ‎--persist.

en: Watch variables:
he: מעקב אחר משתנים:

en: Watchpoint %d deleted because parameter is out of scope.
he: נקודת המעקב %d נמחקה כי המשתנה אינו בטווח.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program. If not, see http://www.gnu.org/licenses/.
he: תכנית זו אמורה להיות מלווה בעותק של GNU General Public License;
    אם לא קיבלתם אותו, אנא ראו see http://www.gnu.org/licenses/.

en: ["%.*s"] not in array `%s'
he: ["%.*s"] לא במערך `%s'

en: [s]printf: format specifier does not have control letter
he: [s]printf: הפורמט אינו מכיל אות בקרת ההמרה

en: [s]printf: value %g is not a valid wide character
he: [s]printf: הערך %g אינו תו רחב חוקי

en: [s]printf: value %g is out of range for `%%%c' format
he: [s]printf: הערך %g נמצא מחוץ לתחום עבור פורמט `%%%c'

en: [s]printf: value %s is out of range for `%%%c' format
he: [s]printf: הערך %s נמצא מחוץ לטווח עבור פורמט `%%%c'

en: ^ ran out for this one
he: ^ כאן נגמרו לי הארגומנטים

en: `%c' is meaningless in awk formats; ignored
he: `%c' הינו חסר משמעות בפורמט של awk; הוזנח

en: `%s' is a built-in function, it cannot be redefined
he: `%s' הינה פונקציה מובנית, אין לשנות את הגדרתה

en: `%s' is a function
he: `%s' היא פונקציה

en: `%s' is a gawk extension
he: `%s' היא הרחבה ל־gawk

en: `%s' is invalid as a function name
he: `%s' אינו חוקי כשם פונקציה

en: `%s' is not a legal variable name
he: `%s' אינו שם משתנה חוקי

en: `%s' is not a scalar variable
he: `%s' אינו משתנה סקלרי

en: `%s' is not a variable name, looking for file `%s=%s'
he: `%s' הוא לא שם משתנה, מתבצע חיפוש אחר הקובץ `%s=%s'

en: `%s' is not an array
he: `%s' אינו מערך

en: `%s' is not supported in old awk
he: `%s' אינו נתמך ב-awk ישן

en: `%s["%.*s"]' is not an array
he: `%s["%.*s"]' אינו מערך

en: `*' must be the last designator in FIELDWIDTHS
he: `*' חייב להיות המפריד האחרון ב־FIELDWIDTHS (רוחבי עמודות)

en: `--posix' overrides `--characters-as-bytes'
he: `‎--posix' גובר על `‎--characters-as-bytes'

en: `--posix' overrides `--traditional'
he: `--posix' גובר על `--traditional'

en: `--posix'/`--traditional' overrides `--non-decimal-data'
he: --posix/--traditional' גובר על `--non-decimal-data'

en: `--profile' overrides `--pretty-print'
he: `‎--profile' גובר על `‎--pretty-print'

en: `BINMODE' is a gawk extension
he: `BINMODE' הינו הרחבה ספציפית ל-gawk

en: `FIELDWIDTHS' is a gawk extension
he: `FIELDWIDTHS' היא הרחבה של gawk

en: `IGNORECASE' is a gawk extension
he: `IGNORECASE' הינו הרחבה ספציפית ל-gawk

en: `break' is not allowed outside a loop or switch
he: אין להשתמש ב־`break' מחוץ ללולאה

en: `continue' is not allowed outside a loop
he: אין להשתמש ב־`continue' מחוץ ללולאה

en: `delete' is not allowed with FUNCTAB
he: `delete' אסור עם FUNCTAB

en: `delete' is not allowed with SYMTAB
he: `delete' אסור עם SYMTAB

en: `end' valid only in command `commands' or `eval'
he: `end' תקף רק בפקודות `commands' או `eval'

en: `goto' considered harmful!
he: `goto' נחשב הרסני!

en: `next' used in %s action
he: שימוש ב־`next' בהגדרת פעולה של %s

en: `nextfile' used in %s action
he: שימוש ב־`nextfile' בהגדרת פעולה של %s

en: `return' used outside function context
he: שימוש ב-`return` שלא בקונטקסט של פונקציה

en: `silent' valid only in command `commands'
he: `silent' מותר רק בפקודה `commands'

en: `|&' not supported
he: אין תמיכה ב-`|&'

en: accessing fields from an END rule may not be portable
he: גישה לשדות מכלל END לא תמיד עובד במימושים אחרים של awk

en: add_ext_func: received NULL name_space parameter
he: add_ext_func: התקבל משתנה name_space (מרחב שם) ריק (NULL)

en: already included source file `%s'
he: קובץ מקור `%s' כבר נכלל

en: already loaded shared library `%s'
he: קובץ ספריה משותפת `%s' כבר נכלל

en: and: called with less than two arguments
he: and: נקרא עם פחות משני ארגומנטים

en: api_get_mpfr: MPFR not supported
he: api_get_mpfr: אין תמיכה ב־MPFR

en: argument not a string
he: הארגומנט אינו מערך

en: array `%s' is empty
he: המערך `%s' ריק

en: array value has unknown type %d
he: סוג ערך המערך לא ידוע %d

en: asort/asorti: using the same array as source and destination without a third argument is silly.
he: asort/asorti: שימוש באותו מערך כמקור ויעד ללא ארגומנט שלישי הוא טיפשי.

en: atan2: received non-numeric first argument
he: atan2: ארגומנט ראשון אינו מספר

en: atan2: received non-numeric second argument
he: atan2: ארגומנט שני אינו מספר

en: attempt to access field %ld
he: ניסיון גישה לשדה %ld

en: attempt to field reference from non-numeric value
he: נסיון הפניה לשדה באמצעות ערך שאינו מספר

en: attempt to field reference from null string
he: נסיון הפניה לשדה באמצעות מחרוזת ריקה

en: attempt to use a scalar value as array
he: ניסיון שימוש בסקלאר כמערך

en: attempt to use array `%s' in a scalar context
he: נסיון שימוש במערך `%s' בהקשר של סקלאר

en: attempt to use array `%s["%.*s"]' in a scalar context
he: נסיון שימוש במערך `%s["%.*s"]' בהקשר הדורש סקלאר

en: attempt to use non-function `%s' in function call
he: נסיון שימוש בדבר שהוא לא בפונקציה `%s' בקרואת פןנקציה

en: attempt to use scalar `%s' as an array
he: ניסיון שימוש בסקלאר `%s' כמערך

en: attempt to use scalar `%s["%.*s"]' as an array
he: ניסיון שימוש בסקלאר `‎%s["%.*s"]' כמערך

en: attempt to use scalar `%s["%.*s"]' as array
he: ניסיון להשתמש בסקלאר `%s["%.*s"]' כמערך

en: attempt to use scalar parameter `%s' as an array
he: נסיון שימוש במשתנה סקלרי `%s' כמערך

en: attempt to use scalar value as array
he: ניסיון להשתמש בערך סקלארי כמערך

en: awk_value_to_node: MPFR not supported
he: awk_value_to_node: אין תמיכה ב־MPFR

en: awk_value_to_node: invalid number type `%d'
he: awk_value_to_node: סוג המספר `%d' שגוי

en: awk_value_to_node: not in MPFR mode
he: awk_value_to_node: לא במצב MPFR

en: awk_value_to_node: received null retval
he: awk_value_to_node: התקבל ערך החזרה ריק (null)

en: backslash not last character on line
he: לוכסן הפוך שאינו תו אחרון בשורה

en: backslash string continuation is not portable
he: המשך מחרוזת נטוי אחורי אינו פורטיבילי

en: backtrace [N] - print trace of all or N innermost (outermost if N < 0) frames
he: backtrace [N] - הדפס עקבות של כל המסגרות או N הפנימיות ביותר (החיצוניות אם N < 0)

en: bad `%sFMT' specification `%s'
he: מפרט `%sFMT' פגום `%s'

en: break [[filename:]N|function] - set breakpoint at the specified location
he: break [[filename:]N|פונקציה] - הגדר נקודת עצירה במיקום שצוין

en: buffer overflow in genflags2str
he: גלישת חוצץ ב-genflags2str

en: call of `length' without parentheses is not portable
he: קריאה ל־`length' בלי סוגריים אינה ניידת

en: cannot add a new file (%.*s) to ARGV in sandbox mode
he: לא ניתן להוסיף קובץ חדש (%.*s) ל‏־ARGV במצב ארגז חול

en: cannot assign a value to the result of a field post-increment expression
he: לא ניתן להקצות ערך לתוצאה של ביטוי שלאחר הגדלה של שדה

en: cannot create child process for `%s' (fork: %s)
he: לא ניתן ליצור תהליך צאצאי עבור `%s' (פיצול: %s)

en: cannot find end of BEGINFILE rule
he: לא ניתן למצוא את סוף כלל BEGINFILE

en: cannot find source file named `%s': %s
he: לא יכול למצוא קובץ מקור בשם `%s': %s

en: cannot find specified location %d in file `%s'
he: לא ניתן למצוא את המקום שצוין %d בקובץ `%s'

en: cannot free number with unknown type %d
he: לא ניתן לשחרר מספר מסוג לא ידוע %d

en: cannot free value with unhandled type %d
he: לא ניתן לשחרר ערך מסוג לא מטופל %d

en: cannot include `%s' and use it as a program file
he: לא יכול לכלול `%s' ולהשתמש בו כקובץ תוכנית

en: cannot open file `%s' for reading: %s
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ `%s' לקריאה: %s

en: cannot open pipe `%s' for input: %s
he: לא ניתן לפתוח את האפיק `%s' לקלט: %s

en: cannot open pipe `%s' for output: %s
he: לא ניתן לפתוח את האפיק `%s' לפלט: %s

en: cannot open pipe `%s': %s
he: לא ניתן לפתוח את האפיק `%s': %s

en: cannot open shared library `%s' for reading: %s
he: לא ניתן לפתוח את התיקייה המשותפת `%s' לקריאה: %s

en: cannot open source file `%s' for reading: %s
he: לא ניתן לפתוח את קובץ המקור `%s' לקריאה: %s

en: cannot open two way pipe `%s' for input/output: %s
he: לא ניתן לפתוח אפיק דו־כיווני `%s' לקלט/פלט: %s

en: cannot open unrecognized file type `%s' for `%s'
he: לא ניתן לפתוח את סוג הקובץ הבלתי מוכר `%s' עבור `%s'

en: cannot pop main context
he: לא ניתן לשלוף (pop) את התוכן הראשי

en: cannot read command: %s
he: לא ניתן לקרוא פקודה: %s

en: cannot read command: %s
he: לא ניתן לקרוא פקודה: %s

en: cannot read source file `%s': %s
he: לא ניתן לקרוא את קובץ המקור `%s'‏: %s

en: cannot redirect from `%s': %s
he: לא ניתן להפנות מ־`%s':‏ %s

en: cannot redirect to `%s': %s
he: לא ניתן להפנות אל `%s':‏ %s

en: cannot set binary mode on stdin: %s
he: לא ניתן להגדיר מצב בינרי על הקלט התקני (stdin): %s

en: cannot set breakpoint at `%s':%d
he: לא ניתן להגדיר נקודת עצירה ב־`%s':%d

en: cannot set breakpoint in file `%s'
he: לא ניתן להגדיר נקודת עצירה בקובץ `%s'

en: cannot set breakpoint in function `%s'
he: לא ניתן להגדיר נקודת עצירה ב־`%s'

en: cannot use command `commands' for breakpoint/watchpoint commands
he: לא ניתן להשתמש בפקודה `commands' עבור פקודות נקודת עצירה/נקודת מעקב

en: cannot use function `%s' as variable name
he: לא ניתן להשתמש בפונקציה `%s' כשם משתנה

en: cannot use gawk builtin `%s' as variable name
he: לא ניתן להשתמש בשם `%s' שמובנה ב־gawk כשם משתנה

en: cannot use special variable `%s' for indirect function call
he: אסור להשתמש במשתנה מיוחד `%s' בשביל קריאה עקיפה לפונקציה

en: character class syntax is [[:space:]], not [:space:]
he: תחביר מחלקת תווים הוא [[:space:]], לא [:space:]

en: chr: first argument is not a number
he: chr: הארגומנט הראשון אינו מספר

en: clear [[filename:]N|function] - delete breakpoints previously set
he: clear [[filename:]N|פונקציה] - מחק נקודות שבירה שהוגדרו בעבר

en: close of `%s' failed: %s
he: הסגירה של `%s' נכשלה: %s

en: close of fd %d (`%s') failed: %s
he: הסגירה של fd %d (`%s') נכשלה: %s

en: close of master pty failed: %s
he: תקלה (%s) בסגירת master pty

en: close of redirection that was never opened
he: סגירת הפנייה שלא נפתחה מעולם

en: close: `%.*s' is not an open file, pipe or co-process
he: close: `%.*s' אינו קובץ פתוח, אפיק פתוח או תהליך משנה

en: close: redirection `%s' not opened with `|&', second argument ignored
he: close: הפנייה `%s' לא נפתחה ע"י `|&', הארגומנט השני הוזנח

en: close: second argument is a gawk extension
he: ארגומנט שני של `close' הינו הרחבה ספציפית ל-gawk

en: close: second argument must be `to' or `from'
he: הארגומנט השני של `close' חייב להיות `to' או `from'

en: co-process flush of pipe to `%s' failed: %s
he: ריקון חוצץ אפיק תהליך משנה אל `%s' נכשל: %s

en: command line argument `%s' is a directory: skipped
he: ארגומנט שורת הפקודה `%s' הוא תיקייה: נפסח

en: commands [num] - starts a list of commands to be executed at a breakpoint(watchpoint) hit
he: commands [num] - מתחיל רשימה של פקודות לביצוע בפגע נקודת עצירה (נקודת שמירה)

en: comp(%Rg): fractional value will be truncated
he: comp(%Rg): ערך עם שבר עשרוני יקוצץ

en: compl(%Rg): negative value is not allowed
he: compl(%Rg): אסור ערך שלילי

en: compl(%Zd): negative values are not allowed
he: compl(%Zd): אסור ערכים שליליים

en: compl(%f): fractional value will be truncated
he: compl(%f): ערך שבור יקוצץ

en: compl(%f): negative value is not allowed
he: compl(%f): אסור ערך שלילי

en: compl: received non-numeric argument
he: compl: ארגומנט אינו מספר

en: concatenation as I/O `>' redirection target is ambiguous
he: השרשור כיעד ניתוב מחדש של I/O `>' אינו חד משמעי

en: condition num [expr] - set or clear breakpoint or watchpoint condition
he: condition num [expr] - הגדר או נקה נקודת עצירה או מצב נקודת שמירה

en: continue [COUNT] - continue program being debugged
he: continue [כמות] - המשך איתור באגים בתוכנית

en: could not allocate more input memory
he: לא יכל להקצות יותר זכרון לקלט

en: could not create child process or open pty
he: לא ניתן ליצור תהליך צאצאי או לפתוח pty

en: could not open `%s' for writing: %s
he: בעת פתיחת `%s' לצורך כתיבה תקלה (%s)

en: could not open `%s', mode `%s'
he: לא ניתן לפתוח את `%s', מצב `%s'

en: could not pre-open /dev/null for fd %d
he: לא ניתן לפתוח ערוץ קלט/פלט ‎/dev/null ל-מאפיין הקובץ %d

en: current setting of -M/--bignum does not match saved setting in PMA backing file
he: ההגדרה הנוכחית של ‎-M/--bignum לא תואמת להגדרה שנשמרה בקובץ גיבוי ה־PMA

en: data file `%s' is empty
he: קובץ נתונים `%s' הינו ריק

en: dcgettext: `%s' is not a valid locale category
he: dcgettext:‏ `%s' אינה קטגוריית הגדרות מקומיות תקינה

en: decrementing NF is not portable to many awk versions
he: הקטנת NF אינה נתמכת במגוון רחב של גרסאות awk

en: delete [breakpoints] [range] - delete specified breakpoints
he: delete [נקודות עצירה] [טווח] - מחיקת נקודות העצירה שצוינו

en: delete: index `%.*s' not in array `%s'
he: delete: המפתח `‎%.*s' לא נמצא במערך `%s'

en: disable [breakpoints] [range] - disable specified breakpoints
he: disable [נקודות עצירה] [טווח] - השבתת נקודות העצירה שצוינו

en: display [var] - print value of variable each time the program stops
he: display [משתנה] - הדפסת ערך של משתנה בכל פעם שהתוכנית נעצרת

en: division by zero attempted
he: נסיון חלוקה באפס

en: division by zero attempted in `%%'
he: נסיון חלוקה באפס ב-`%%'

en: division by zero attempted in `%%='
he: ניסיון חלוקה באפס ב-`%%='

en: division by zero attempted in `/='
he: ניסיון חלוקה באפס ב־`/='

en: do_strptime: argument 1 is not a string
he: do_strptime: ארגומנט 1 אינו מחרוזת

en: do_strptime: argument 2 is not a string
he: do_strptime: ארגומנט 2 אינו מחרוזת

en: down [N] - move N frames down the stack
he: down [ש] - ירידה של ש מסגרות במורד הערימה

en: dump [filename] - dump instructions to file or stdout
he: dump [שם קובץ] - הטלת ההנחיות לקובץ או ל־stdout

en: duplicate `default' detected in switch body
he: זוהה `default' כפול בגוף המיתוג

en: duplicate case values in switch body: %s
he: כפול ערכי רישיות בגוף המתג: %s

en: dynamic loading of libraries is not supported
he: אין תמיכה בטעינת ספריות דינמית

en: each rule must have a pattern or an action part
he: לכל חוק צריך שיהיה או תבנית או פעולה

en: element not in array
he: הרכיב לא במערך

en: empty argument to `-e/--source' ignored
he: ארגומנט ריק ל־`‎-e/--source' הושמט

en: empty filename after @include
he: שם קובץ ריק אחרי @include

en: empty filename after @load
he: שם קובץ ריק אחרי @load

en: empty program text on command line
he: תכנית ריקה התקבלה משורת הפקודה

en: enable [once|del] [breakpoints] [range] - enable specified breakpoints
he: enable [once|del] [נקודות עצירה] [טווח] - הפעלת נקודות עצירה מסוימות

en: enable: invalid option - `%s'
he: enable: אפשרות שגויה - `%s'

en: end - end a list of commands or awk statements
he: end - סוף רשימת פקודות או הצהרות של awk

en: environment variable `POSIXLY_CORRECT' set: turning on `--posix'
he: משתנה סביבה `POSIXLY_CORRECT' מוגדר: מפעיל `--posix'

en: error (%s): cannot restart, ignoring rest of the commands
he: שגיאה (%s): לא ניתן להפעיל מחדש, שאר הפקודות יזכו להתעלמות

en: error writing standard error: %s
he: תקלה (%s) בכתיבה לערוץ שגיאות תקני

en: error writing standard output: %s
he: שגיאה (%s) בכתיבה לערוץ פלט תקני (stdout)

en: error:
he: שגיאה:

en: error: cannot restart, operation not allowed
he: שגיאה: לא ניתן להפעיל מההתחלה, הפעולה לא מורשית

en: error: invalid character '\%03o' in source code
he: שגיאה: התו `‎\%03o' בקוד המקור שגוי

en: escape sequence `\%c' treated as plain `%c'
he: תו המילוט `‎\%c' זוכה ליחס של `%c' פשוט

en: eval stmt|[p1, p2, ...] - evaluate awk statement(s)
he: eval stmt|[p1, p2, ...] - חישוב ביטויי awk

en: exit - (same as quit) exit debugger
he: exit - (כמו quit) יציאה ממנפה השגיאות

en: exp: argument %g is out of range
he: exp: הארגומנט %g מחוץ לטווח

en: expression for `%s' redirection has null string value
he: לביטוי להפניה `%s' יש ערך מחרוזת ריק/null

en: expression in `%s' redirection is a number
he: הביטוי בהפניה `%s' הוא מספר

en: extensions are not allowed in sandbox mode
he: הרחבות אסורות במצב ארגז חול

en: failure status (%d) on file close of `%s': %s
he: מצב תקלה (%d) של סגירת הקובץ של `%s':‏ %s

en: failure status (%d) on pipe close of `%s': %s
he: מצב כשל (%d) עם סגירת האפיק של `%s':‏ %s

en: failure status (%d) on two-way pipe close of `%s': %s
he: מצב כשל (%d) של סגירת אפיק דו־כיווני `%s':‏ %s

en: fatal error during eval, need to restart.
he: שגיאה מהותית במהלך eval (הערכה), יש להפעיל מחדש

en: fatal error: internal error
he: תקלה חמורה: שגיאה פנימית

en: fatal:
he: מכריע:

en: fatal: `$' is not permitted in awk formats
he: fatal: `$' אסור לשימוש בפורמטים של awk

en: fatal: `%c' is not permitted in POSIX awk formats
he: fatal: `%c' אינו יכול להופיע בפורמט של awk על-פי POSIX

en: fatal: argument index %ld greater than total number of supplied arguments
he: fatal: מונה הארגומנט %ld גדול ממספרם הכולל של הארגומנטים

en: fatal: argument index with `$' must be > 0
he: מכריע: מונה הארגומנטים ליד `$' חייב להיות גדול מ־0

en: fatal: must use `count$' on all formats or none
he: fatal: שימוש ב-`count$' מותר או בכל הפורמטים או באף אחד

en: fatal: no `$' supplied for positional field width or precision
he: fatal: לא נמצא `$' עבור מונה הארגומנט במציין רוחב שדה או דיוקו

en: fatal: not enough arguments to satisfy format string
he: fatal: אין מספיק ארגומנטים עבור הפורמט

en: fflush: `%.*s' is not an open file, pipe or co-process
he: fflush: `%.*s' אינו קובץ פתוח, אפיק פתוח או תהליך מקביל

en: fflush: cannot flush file `%.*s': %s
he: fflush: לא ניתן לרוקן קובץ `%.*s': %s

en: fflush: cannot flush: file `%.*s' opened for reading, not writing
he: fflush: לא ניתן לרוקן החוצץ: `%.*s' פתוח לקריאה, לא לכתיבה

en: fflush: cannot flush: pipe `%.*s' opened for reading, not writing
he: fflush: לא ניתן לרוקן: אפיק `%.*s' פתוח לקריאה, לא לכתיבה

en: fflush: cannot flush: two-way pipe `%.*s' has closed write end
he: fflush: לא ניתן לרוקן החוצץ: תהליך מקביל `%.*s' סגר צד הכתיבה

en: field width and precision are ignored for `%%' specifier
he: מתעלמים מרוחב השדה והדיוק עבור מפרט `%%'

en: field width is ignored for `%%' specifier
he: מתעלמים מרוחב השדה עבור מפרט `%%'

en: file flush of `%s' failed: %s
he: ריקון קובץ של `%s' נכשל: %s

en: filename `%.*s' for `%s' redirection may be result of logical expression
he: שם הקובץ `‎%.*s' להפנייה `%s' עשוי להיות תוצאה של ביטוי לוגי

en: fill_error_element: could not set element
he: fill_error_element: לא ניתן להגדיר רכיב

en: fill_path_element: could not set element
he: fill_path_element: לא ניתן להגדיר רכיב

en: fill_stat_element: could not create array, out of memory
he: fill_stat_element: לא ניתן ליצור מערך, נגמר הזיכרון

en: fill_stat_element: could not set element
he: fill_stat_element: לא ניתן להגדיר רכיב

en: finish - execute until selected stack frame returns
he: finish - להריץ עד שמסגרת המחסנית הנבחרת חוזרת

en: floating point exception
he: חריגה בחישובי נקודה צפה

en: fnmatch init: could not add FNM_NOMATCH variable
he: fnmatch init: לא ניתן להוסיף את המשתנה FNM_NOMATCH

en: fnmatch init: could not install FNM array
he: fnmatch init: לא ניתן להתקין מערך FNM

en: fnmatch init: could not set array element %s
he: fnmatch init: לא ניתן להגדיר רכיב במערך %s

en: fnmatch is not implemented on this system
he: fnmatch לא ממומש במערכת הזאת

en: fnmatch: could not get first argument
he: fnmatch: לא ניתן לקבל את הארגומנט הראשון

en: fnmatch: could not get second argument
he: fnmatch: לא ניתן לקבל את הארגומנט השני

en: fnmatch: could not get third argument
he: fnmatch: לא ניתן לקבל את הארגומנט השלישי

en: fork: PROCINFO is not an array!
he: fork:‏ PROCINFO אינו מערך!

en: frame [N] - select and print stack frame number N
he: frame [ש] - בחירה והדפסה של מסגרת מס׳ ש

en: from %s
he: מ־%s

en: fts init: could not create variable %s
he: fts init: לא ניתן ליצור את המשתנה %s

en: fts is not supported on this system
he: אין תמיכה ב־fts במערכת הזאת

en: fts-process: could not create array
he: fts-process: לא ניתן ליצור מערך

en: fts-process: could not set element
he: fts-process: לא ניתן להגדיר רכיב

en: fts: called with incorrect number of arguments, expecting 3
he: fts: נקרא עם כמות שגויה של ארגומנטים, אמורים להיות 3

en: fts: could not flatten array
he: fts: לא ניתן לשטח את המערך

en: fts: first argument is not an array
he: fts: ארגומנט ראשון אינו מערך

en: fts: second argument is not a number
he: fst: הארגומנט השני אינו מספר

en: fts: third argument is not an array
he: fts: הארגומנט השלישי אינו מערך

en: function `%s' called but never defined
he: קריאה לפונקציה `%s' שאינה מוגדרת

en: function `%s' called with more arguments than declared
he: הפונקציה `%s' נקראה עם יותר ארגומנטים משהוכרזו

en: function `%s' called with space between name and `(',
    or used as a variable or an array
he: קריאה לפןנקציה `%s' עם רווחים בין שמה לבין `(',
    או משמש כמשתנה או מערך

en: function `%s' defined but never called directly
he: פונקציה `%s' הוגדרה, אך לא נקראת

en: function `%s': argument #%d: attempt to use array as a scalar
he: פונקציה `%s': ארגומנט מס׳ %d: ניסיון להשתמש במערך כסקאלר

en: function `%s': argument #%d: attempt to use scalar as an array
he: פונקציה `%s': ארגומנט מס׳ %d: ניסיון להשתמש בסקלאר כמערך

en: function `%s': cannot use function `%s' as a parameter name
he: הפונקציה `%s': לא ניתן להשתמש בפונקציה `%s' כשם פרמטר

en: function `%s': cannot use function name as parameter name
he: בפונקציה `%s': שם פונקציה אינו יכול לשמש כשם פרמטר

en: function `%s': parameter #%d, `%s', duplicates parameter #%d
he: הפונקציה `%s': פרמטר מס׳ %d,‏ `%s', משכפל את פרמטר מס׳ %d

en: function `%s': parameter `%s' cannot contain a namespace
he: הפונקציה `%s': הפרמטר `%s' לא יכול להכיל מרחב שם

en: function `%s': parameter `%s' shadows global variable
he: הפונקציה `%s': הפרמטר `%s' גובר על משתנה כללי

en: function name `%s' previously defined
he: כבר מוגדרת פונקציה בשם `%s'

en: gawk is a pattern scanning and processing language.
    By default it reads standard input and writes standard output.
he: gawk היא שפה לסריקה ועיבוד של תבניות.
    כברירת מחדל היא קוראת מהקלט התקני (stdin) וכותבת לפלט התקני (stdout).

en: gensub: third argument `%.*s' treated as 1
he: gensub: ארגומנט שלישי `%.*s' הוחלף ב-1

en: gettimeofday: not supported on this platform
he: gettimeofday: לא נתמך בפלטפורמה הזאת

en: help [command] - print list of commands or explanation of command
he: help [פקודה] - הדפסת רשימת פקודות או הסבר של פקודה

en: hex escape \x%.*s of %d characters probably not interpreted the way you expect
he: יכול להיות שסדרת בקרה `\x%.*s' של %d תבים לא יהיה מובן כמו שאתם מצפים

en: identifier %s: namespace separator is two colons, not one
he: מזהה %s: מפריד מרחב השמות הוא שני נקודתיים, לא אחד

en: identifier %s: qualified names not allowed in traditional / POSIX mode
he: מזהה %s: שמות מוסמכים אינם מותרים במצב מסורתי / POSIX

en: identifier `%s': namespace separator can only appear once in a qualified name
he: מזהה `%s': מפריד מרחב שמות יכול להופיע רק פעם אחת בשם מוסמך

en: ignore N COUNT - set ignore-count of breakpoint number N to COUNT
he: ignore N COUNT - הגדרת כמות התעלמות של נקודת העצירה N לכדי COUNT

en: ignoring unknown format specifier character `%c': no argument converted
he: התעלמות מהתו '%c' של מפרט פורמט לא ידוע: לא הומר ארגומנט

en: index: regexp constant as second argument is not allowed
he: index: קבוע ביטוי רגולרי כארגומנט שני אינו מותר

en: indirect call to %s requires two to four arguments
he: קריאה עקיפה ל־%s דורשת שניים עד ארבעה ארגומנטים

en: indirect call to gensub requires three or four arguments
he: קריאה עקיפה ל־gensub דורשת שלושה או ארבעה ארגומנטים

en: indirect call to match requires two or three arguments
he: קריאה עקיפה ל־match דורשת שניים או שלושה ארגומנטים

en: indirect function calls are a gawk extension
he: קריאות עקיפות לפונקציות הינן הרחבה ל־gawk

en: info: invalid option - `%s'
he: info: אפשרות שגויה - `%s'

en: inplace::begin: `%s' is not a regular file
he: inplace::begin:‏ `%s' אינו קובץ רגיל

en: inplace::begin: cannot retrieve 1st argument as a string filename
he: inplace::begin: לא ניתן לקבל ארגומנט ראשון כשם קובץ מחרוזת

en: inplace::begin: chmod failed (%s)
he: inplace::begin:‏ chmod נכשל (%s)

en: inplace::begin: close(%d) failed (%s)
he: ‎inplace::begin:‏ close(%d) נכשלה (%s)

en: inplace::begin: dup(stdout) failed (%s)
he: inplace::begin‏: dup(stdout) נכשלה (%s)

en: inplace::begin: dup2(%d, stdout) failed (%s)
he: inplace::begin‏: dup2(%d, stdout) נכשלה (%s)

en: inplace::begin: expects 2 arguments but called with %d
he: inplace::begin: מצפה ל־2 ארגומנטים אבל נקרא עם %d

en: inplace::begin: mkstemp(`%s') failed (%s)
he: inplace::begin:‏ mkstemp(`%s') נכשל (%s)

en: inplace::end: cannot retrieve 1st argument as a string filename
he: inplace::end: לא ניתן לקבל ארגומנט ראשון כשם קובץ מחרוזת

en: inplace::end: close(%d) failed (%s)
he: ‏inplace::end:‏ close(%d) נכשלה (%s)

en: inplace::end: dup2(%d, stdout) failed (%s)
he: inplace::end:‏ dup2(%d, stdout) נכשלה (%s)

en: inplace::end: expects 2 arguments but called with %d
he: inplace::end: מצפה ל־2 ארגומנטים אבל נקרא עם %d

en: inplace::end: fsetpos(stdout) failed (%s)
he: inplace::end‏: fsetpos(stdout) נכשלה (%s)

en: inplace::end: link(`%s', `%s') failed (%s)
he: ‏inplace::end:‏ link(`%s', `%s') נכשלה (%s)

en: input record too large
he: רשומת הקלט גדולה מדי

en: int: received non-numeric argument
he: int: ארגומנט אינו מספר

en: intdiv: division by zero attempted
he: intdiv: נסיון חלוקה באפס

en: intdiv: received non-numeric first argument
he: intdiv: קיבל ארגומנט ראשון שאינו מספרי

en: intdiv: received non-numeric second argument
he: intdiv: קיבל ארגומנט שני שאינו מספרי

en: intdiv: third argument is not an array
he: intdiv: ארגומנט שלישי אינו מערך

en: internal error: %s with null vname
he: שגיאת תכנה פנימית: %s שה-vname שלו מאופס

en: internal error: builtin with null fname
he: שגיאה פנימית: מובנה עם fname ריק (null)

en: internal error: cannot find rule
he: שגיאה פנימית: לא ניתן למצוא את הכלל

en: invalid FIELDWIDTHS value, for field %d, near `%s'
he: ערך שגוי ל־FIELDWIDTHS, לשדה %d, קרוב ל־`%s'

en: invalid NUL byte in dynamic regexp
he: בית מאופס (NULL) בביטוי רגולרי דינמי

en: invalid breakpoint number
he: מספר נקודת העצירה שגוי

en: invalid breakpoint number %d
he: מספר נקודת העצירה %d שגוי

en: invalid breakpoint/watchpoint number
he: מספר נקודת עצירה/נקודת שמירה לא חוקי

en: invalid char '%c' in expression
he: תו שגוי '%c' בביטוי

en: invalid character
he: תו שגוי

en: invalid character class
he: מחלקת תווים שגויה

en: invalid character in command
he: תו לא חוקי בפקודה

en: invalid content of \{\}
he: תוכן \{\} שגוי

en: invalid frame number
he: מספר המסגרת שגוי

en: invalid frame number: %d
he: מספר מסגרת שגוי: %d

en: invalid number
he: מספר שגוי

en: invalid range specification: %d - %d
he: הגדרה שגויה של תחום תוים: %d - %d

en: invalid source line %d in file `%s'
he: שורת המקור %d שגויה בקובץ `%s'

en: invalid subscript expression
he: ביטוי בעל תחביר שגוי במציין מערך

en: invalid target of assignment (opcode %s)
he: יעד לא חוקי של הקצאה (אופקוד %s)

en: line number %d in file `%s' is out of range
he: שורה מספר %d בקובץ `%s' היא מחוץ לתחום

en: line number %d in file `%s' out of range
he: שורה מס׳ %d בקובץ `%s' היא מחוץ לטווח

en: line number %d out of range; `%s' has %d lines
he: שורה מספר %d מחוץ לטווח; ל- `%s' יש %d שורות

en: list [-|+|[filename:]lineno|function|range] - list specified line(s)
he: list [-|+|[filename:]lineno|function|range] - הצגת השורות שצוינו

en: load_ext: cannot open library `%s': %s
he: load_ext: לא ניתן לפתוח את הספריה `%s': %s

en: load_ext: library `%s' initialization routine `%s' failed
he: load_ext: שגרת האתחול `%s' של הספרייה `%s' נכשלה

en: load_ext: library `%s': cannot call function `%s': %s
he: load_ext: הספרייה `%s': לא יכולה לקרוא לפונקציה `%s':‏ %s

en: load_ext: received NULL lib_name
he: load_ext: קיבל NULL בתור lib_name

en: local port %s invalid in `/inet'
he: הפתחה המקומית %s שגויה ב־`‎/inet'

en: local port %s invalid in `/inet': %s
he: הפתחה המקומית %s שגויה תחת `‎/inet':‏ %s

en: lshift(%f, %f): fractional values will be truncated
he: lshift(%f, %f): ערכים שבורים יקוצצו

en: lshift(%f, %f): negative values are not allowed
he: lshift(%f, %f): ערכים שליליים אינם מותרים

en: make_builtin: cannot redefine function `%s'
he: make_builtin: לא ניתן להגדיר את הפונקציה `%s' מחדש

en: make_builtin: cannot use gawk built-in `%s' as function name
he: make_builtin: לא ניתן להשתמש בשם `%s' המובנה ב־gawk כשם פונקציה

en: make_builtin: cannot use gawk built-in `%s' as namespace name
he: make_builtin: לא ניתן להשתמש בשם `%s' המובנה ב־gawk כשם מרחב

en: make_builtin: function `%s' already defined
he: make_builtin: הפונקציה `%s' כבר מוגדרת

en: make_builtin: function name `%s' previously defined
he: make_builtin: שם הפונקציה `%s' כבר הוגדר בעבר

en: make_builtin: missing function name
he: make_builtin: שם הפונקציה חסר

en: make_builtin: negative argument count for function `%s'
he: make_builitn: `%s': מספר ארגומנטים שלילי

en: match: third argument is a gawk extension
he: ארגומנט שלישי של `match' הינו הרחבה ספציפית ל-gawk

en: match: third argument is not an array
he: match: ארגומנט שלישי אינו מערך

en: mktime: at least one of the values is out of the default range
he: mktime: לפחות אחד מהערכים אינו בתווך הנכון

en: moving pipe to stdin in child failed (dup: %s)
he: העברת האפיק ל־stdin בצאצא נכשלה (שכפול: %s)

en: moving pipe to stdout in child failed (dup: %s)
he: העברת אפיק ל־stdout בצאצא נכשלה (שכפול: %s)

en: moving slave pty to stdin in child failed (dup: %s)
he: העברת pty כפוף ל־stdin בצאצא נכשלה (שכפול: %s)

en: moving slave pty to stdout in child failed (dup: %s)
he: העברת slave pty ל־stdout בצאצא נכשל (שכפול: %s)

en: multidimensional arrays are a gawk extension
he: מערכים רב-ממדיים הם הרחבה של gawk

en: multistage two-way pipelines don't work
he: אפיקים דו־כיווניים מרובי שלבים אינם עובדים

en: namespace name `%s' must meet identifier naming rules
he: שם מרחב השמות `%s' חייב לעמוד בכללי מתן שמות של מזהים

en: next [COUNT] - step program, proceeding through subroutine calls
he: next [כמות] - צעידה בתוכנית, תוך התקדמות מבעד לקריאת לתת־שגרות

en: nexti [COUNT] - step one instruction, but proceed through subroutine calls
he: nexti [כמות] - התקדמות בהנחיה אחת, אבל להמשיך מבעד לקריאות לתת־השגרות

en: no breakpoint/watchpoint has been set yet
he: עדיין לא הוגדרה נקודת עצירה/נקודת שמירה

en: no current source file
he: אין קובץ מקור נוכחי

en: no display item numbered %ld
he: אין פריט תצוגה עם המספר %ld

en: no explicit close of co-process `%s' provided
he: תהליך מקביל `%s' (co-process) לא נסגר במפורש

en: no explicit close of file `%s' provided
he: קובץ `%s' לא נסגר במפורש

en: no explicit close of pipe `%s' provided
he: אפיק `%s' (pipe) לא נסגר במפורש

en: no explicit close of socket `%s' provided
he: שקע `%s' (socket) לא נסגר במפורש

en: no hex digits in `\x' escape sequence
he: אין ספרות הקסדצימליות בסדרת בקרה `\x'

en: no pre-opened fd %d
he: ערוץ קלט/פלט %d לא פתוח מראש

en: no program text at all!
he: טקסט של תכנית לא היה בנמצא כלל!

en: no such function - `%s'
he: אין פונקציה כזאת - `%s'

en: no symbol `%s' in current context
he: אין סימול `%s' בהקשר הנוכחי

en: no symbol `%s' in current context
he: אין סמל `%s' בהקשר הנוכחי

en: no syntax specified
he: לא צוין תחביר

en: no watch item numbered %ld
he: אין פריט מעקב עם המספר %ld

en: node_to_awk_value: detected invalid numeric flags combination `%s'; please file a bug report
he: node_to_awk_value: התגלה שילוב דגלונים שגוי `%s', נא לדווח על כך כתקלה

en: node_to_awk_value: received null node
he: node_to_awk_value: התקבל מפרק ריק (null)

en: node_to_awk_value: received null val
he: node_to_awk_value: התקבל ערך ריק (null)

en: non-numeric value for field number
he: ערך לא מספרי עבור מספר שדה

en: non-numeric value found, numeric expected
he: נמצא ערך לא מספרי, צפוי מספרי

en: non-redirected `getline' invalid inside `%s' rule
he: `getline' לא מנותב לא חוקי בתוך כלל `%s'

en: non-redirected `getline' undefined inside END action
he: `getline' ללא הפנייה אינו מוגדר בתוך פעולת END

en: non-zero integer value
he: ערך מספר שלם שאינו אפס

en: null string for `FS' is a gawk extension
he: מחרוזת מאופסת כ־`FS' היא הרחבה ל־gawk

en: old awk does not support multidimensional arrays
he: awk ישן אינו תומך במערכים של כמה מימדים

en: old awk does not support multiple `BEGIN' or `END' rules
he: awk ישן אינו תומך בכמה חוקי BEGIN או END

en: old awk does not support regexps as value of `FS'
he: awk ישן לא תומך בביטויים רגולריים כערך של `FS'

en: old awk does not support the `\%c' escape sequence
he: awk ישן אינו תומך בסדרות בקרה `\%c'

en: old awk does not support the keyword `in' except after `for'
he: awk ישן לא תומך בביטוי `in' למעט אחרי `for'

en: opcode %s not an operator or keyword
he: opcode %s לא מוכר

en: operator `%s' is not supported in old awk
he: אופרטור `%s' אינו נתמך ב-awk ישן

en: option [name[=value]] - set or display debugger option(s)
he: option [name[=value]] - הגדרת או הצגת אפשרויות מנפה שגיאות

en: option: invalid parameter - `%s'
he: option: פרמטר לא חוקי - `%s'

en: or: called with less than two arguments
he: or: נקרא עם פחות משני ארגומנטים

en: ord: first argument is not a string
he: ord: הארגומנט הראשון אינו מחרוזת

en: patsplit: cannot use a subarray of fourth arg for second arg
he: אסור להשתמש באותו מערך כארגומנטים שני ורביעי ל־`patsplit'

en: patsplit: cannot use a subarray of second arg for fourth arg
he: אסור להשתמש באותו תת־מערך כארגומנטים שני ורביעי ל־`patsplit'

en: patsplit: cannot use the same array for second and fourth args
he: אסור להשתמש באותו מערך כארגומנטים שני ורביעי ל־`patsplit'

en: patsplit: fourth argument is not an array
he: patsplit: הארגומנט הרביעי אינו מערך

en: patsplit: second argument is not an array
he: patsplit: הארגומנט השני אינו מערך

en: patsplit: third argument must be non-null
he: patsplit: הארגומנט השלישי לא יכול להישאר ריק

en: persistent memory is not supported
he: אין תמיכה בזיכרון קבוע

en: pipe flush of `%s' failed: %s
he: ריקון חוצץ האפיק `%s' נכשל: %s

en: plain `print' in BEGIN or END rule should probably be `print ""'
he: `print' פשוט בכללי BEGIN או END צריך מן הסתם להיות `‎print ""‎'

en: precision is ignored for `%%' specifier
he: מתעלמים מהדיוק עבור מפרט `%%'

en: print var [var] - print value of a variable or array
he: print var [משתנה] - הצגת ערך של משתנה או מערך

en: print: attempt to write to closed write end of two-way pipe
he: print: ניסיון לכתוב לקצה כתיבה סגור של אפיק דו־כיווני

en: printf format, [arg], ... - formatted output
he: printf format, [arg], ...‎ - פלט מעוצב

en: printf: attempt to write to closed write end of two-way pipe
he: printf: ניסיון לכתוב לקצה כתיבה סגור של אפיק דו־כיווני

en: printf: no arguments
he: printf: אין אף ארגומנט

en: qualified identifier `%s' is badly formed
he: מזהה מוסמך `%s' נוצר בצורה שגויה

en: quit - exit debugger
he: quit - יציאה ממנפה השגיאות

en: reached system limit for open files: starting to multiplex file descriptors
he: הגעת למגבלת כמות הקבצים הפתוחים של המערכת: עכשיו אתחיל לרבב מצייני קבצים

en: read_array: set_array_element failed
he: read_array:‏ set_array_element נכשל

en: reada: clear_array failed
he: reada:‏ clear_array נכשל

en: reada: second argument is not an array
he: reada: הארגומנט השני אינו מערך

en: readall: unable to set %s
he: readall: לא ניתן להגדיר %s

en: readall: unable to set %s::%s
he: readall: לא ניתן להגדיר %s::%s

en: readfile: called with wrong kind of argument
he: readfile: נקרא עם סוג ארגומנט שגוי

en: reason unknown
he: מסיבה בלתי-ידועה

en: redir2str: unknown redirection type %d
he: redir2str: סוג ההפניה %d לא ידוע

en: redirection not allowed in sandbox mode
he: הפניה אסורה במצב ארגז חול

en: reference to uninitialized argument `%s'
he: הפניה לארגומנט בלתי מאותחל `%s'

en: reference to uninitialized field `$%d'
he: הפניה לשדה בלתי-מאתוחל `$%d'

en: reference to uninitialized field `$%ld'
he: הפניה לשדה בלתי מאותחל `$%ld'

en: reference to uninitialized variable `%s'
he: הפניה למשתנה בלתי-מאותחל `%s'

en: regexp component `%.*s' should probably be `[%.*s]'
he: רכיב הביטוי הרגולרי `‎%.*s' כנראה אמור להיות `‎[%.*s]'

en: regexp constant `/%s/' looks like a C comment, but is not
he: ביטוי רגולרי '/%s/` נראה כמו הערה בשפת C, אך אינו הערה

en: regexp constant `//' looks like a C++ comment, but is not
he: הביטוי הרגולרי '//` נראה כמו הערה בשפת C++‎, אך אינו הערה

en: regexp constant for parameter #%d yields boolean value
he: ביטוי רגולרי קבוע למשתנה מס׳ %d מניב ערך בוליאני

en: regexp escape sequence `\%c' is not a known regexp operator
he: רצף מילוט הביטויים הרגולריים `‎\%c' איננו פעולה מוכרת של ביטויים רגולריים

en: regexp escape sequence `\%c' treated as plain `%c'
he: רצף המילוט `‎\%c' של הביטוי הרגולרי פוענח כ־`%c' פשוט

en: regular expression on left of `~' or `!~' operator
he: ביטוי רגולרי משמאל לאופרטור '~` או '~!`

en: regular expression on right of assignment
he: ביטוי רגולרי בצד ימין של הוראת השמת ערך

en: regular expression on right of comparison
he: ביטוי רגולרי בצד ימין של השוואה

en: regular expression too big
he: הביטוי הרגולרי גדול מדי

en: remote host and port information (%s, %s) invalid
he: מדע לשם ויציאה למחשב מרוחק לא ולידי (%s, %s)

en: remote host and port information (%s, %s) invalid: %s
he: פרטי המארח והפתחה המרוחקים (%s, %s) שגויים: %s

en: remove_element: received null array
he: remove_element: התקבל מערך ריק

en: restoring stdin in parent process failed
he: שחזור stdin בתוכנית ההורה נכשלה

en: restoring stdout in parent process failed
he: שחזור stdout בתהליך הורה נכשל

en: return [value] - make selected stack frame return to its caller
he: return [ערך] - לגרום למסגרת הערימה הנבחרת לחזור למי שקרא לה

en: rshift(%f, %f): fractional values will be truncated
he: rshift(%f, %f): ערכים שבורים יקוצצו

en: rshift(%f, %f): negative values are not allowed
he: rshift(%f, %f): ערכים שליליים אינם מותרים

en: run - start or restart executing program
he: run - התחלת או חידוש הרצת תוכנית

en: running %s setuid root may be a security problem
he: הרצת %s כ-setuid root עלולה לפגוע באבטחת מידע

en: rwarray extension: received GMP/MPFR value but compiled without GMP/MPFR support.
he: הרחבת rwarray: התקבל ערך GMP/MPFR אבל ההידור בוצע ללא תמיכה ב־GMP/MPFR .

en: save filename - save commands from the session to file
he: save filename - שמירת פקודות מההפעלה לקובץ

en: save: `%s': command not permitted
he: save: `%s'‎: פקודה לא מורשה

en: sending output to stdout
he: פלט נשלח ל־stdout

en: sending profile to standard error
he: פרופיל ביצוע נשלח לערוץ שגיאות תקני

en: sending variable list to standard error
he: רשימת משתנים נשלח לערוץ שגיאות תקני

en: set or show debugger prompt
he: הגדרה או הצגת הודעת ניפוי באגים

en: set or show gawk output file
he: הגדר או הצג קובץ פלט gawk

en: set or show the list command window size
he: הגדר או הצג את גודל חלון פקודת הרשימה

en: set or show the number of lines to keep in history file
he: הגדר או הצג את מספר השורות שיש לשמור בקובץ ההיסטוריה

en: set var = value - assign value to a scalar variable
he: set var = value - החלת ערך למשתנה סקלארי

en: shadow_funcs() called twice!
he: shadow_funcs()‎ נקראה פעמיים!

en: silent - suspends usual message when stopped at a breakpoint/watchpoint
he: silent - עיכוב ההודעות הרגילות בזמן עצירה על נקודת עצירה/מעקב

en: sleep: argument is negative
he: sleep: הארגומנט שלילי

en: sleep: missing required numeric argument
he: sleep: חסר ארגומנט מספרי הכרחי

en: sleep: not supported on this platform
he: sleep: לא נתמך בפלטפורמה הזאת

en: sort comparison function `%s' is not defined
he: פונקציית המיון `%s' אינה מוגדרת

en: source file - execute commands from file
he: קובץ מקור -- הרצת פקודות מקובץ

en: source file `%s' is empty
he: קובץ המקור `%s' ריק

en: source file `%s' is empty.
he: קובץ מקור `%s' הינו ריק.

en: source file `%s' modified since start of program execution
he: קובץ המקור `%s' נערך מאז תחילת הרצת התוכנית

en: source file does not end in newline
he: קובץ המקור אינו מסתיים בשורה חדשה

en: source files / command-line arguments must contain complete functions or rules
he: קובצי מקור / ארגומנטים של שורת הפקודה חייבים להכיל פונקציות מלאות או כללים

en: source: `%s': already sourced
he: source: `%s'‎ כבר נקרא

en: split: cannot use a subarray of fourth arg for second arg
he: split: אסור להשתמש בתת־מערך של הארגומנט הרביעי כארגומנט שני

en: split: cannot use a subarray of second arg for fourth arg
he: split: אסור להשתמש בתת־מערך של הארגומנט השני בתור הארגומנט הרביעי

en: split: cannot use the same array for second and fourth args
he: split: לא ניתן להשתמש באותו המערך לארגומנטים השני והרביעי

en: split: fourth argument is a gawk extension
he: split: הארגומנט הרביעי הוא הרחבה של gawk

en: split: fourth argument is not an array
he: split: הארגומנט הרביעי אינו מערך

en: split: null string for third arg is a non-standard extension
he: מחרוזת מאופסת כארגמונט שלישי ל־`split' היא הרחבה נקודתית ל־gawk

en: split: second argument is not an array
he: split: הארגומנט השני אינו מערך

en: sprintf: no arguments
he: sprintf: אין ארגומנטים

en: srand: received non-numeric argument
he: srand: ארגומנט אינו מספר

en: standard error
he: יחידת פלט סטנדרטית

en: standard output
he: יחידת פלט סטנדרטית

en: stat: bad parameters
he: stat: פרמטרים שגויים

en: stat: first argument is not a string
he: stat: הארגומנט הראשון אינו מחרוזת

en: stat: second argument is not an array
he: stat: הארגומנט השני אינו מערך

en: stat: unable to read symbolic link `%s'
he: stat: לא ניתן לקרוא את הקישור הסמלי `%s'

en: statement has no effect
he: להכרזה אין השפעה

en: step [COUNT] - step program until it reaches a different source line
he: step [COUNT] - לעבור צעד צעד בתוכנית עד להגעה לשורת מקור אחרת

en: stepi [COUNT] - step one instruction exactly
he: stepi [כמות] - להתקדם הנחיה אחת בלבד

en: stray \
he: \ תועה

en: stray \ before unprintable character
he: \ תועה לפני תו שאינו להצגה

en: stray \ before white space
he: \ תועה לפני רווח

en: strftime: format value in PROCINFO["strftime"] has numeric type
he: strftime: הערך בתבנית PROCINFO["strftime"] הוא מסוג מספרי

en: strftime: received empty format string
he: strftime: מחרוזת פורמט ריקה

en: strftime: second argument less than 0 or too big for time_t
he: strftime: ארגומנט שני קטן מ-0 או גדול מדי עבור time_t

en: strftime: second argument out of range for time_t
he: strftime: ארגומנט שני מחוץ לטווח עבור time_t

en: strptime: called with no arguments
he: strptime: נקרא ללא ארגומנטים

en: subscript "%.*s" is not in array `%s'
he: המפתח „‎%.*s” אינו במערך `%s'

en: substr: length %g at start index %g exceeds length of first argument (%lu)
he: substr: אורך %g שמחיל במציין %g וותר גדול מאורך ארגומנט הראשון (%lu)

en: substr: length %g is not >= 0
he: substr: אורך %g איננו מספר גדול מאפס

en: substr: length %g is not >= 1
he: substr: אורך %g איננו מספר גדול מאפס

en: substr: length %g too big for string indexing, truncating to %g
he: substr: אורך %g יותר מדי גדול, קוצץ ל-%g

en: substr: non-integer length %g will be truncated
he: substr: אורך %g, שאינו מספר שלם, יקוצץ

en: substr: non-integer start index %g will be truncated
he: substr: ערכו של מציין התחלה %g ,שאינו מספר שלם, יקוצץ

en: substr: source string is zero length
he: substr: מחרוזת המקור הינה באורך אפס

en: substr: start index %g is invalid, using 1
he: substr: מציין התחלה %g הינו שגוי, הוחלף ב-1

en: substr: start index %g is past end of string
he: substr: מציין התחלה %g הינו מעבר לסוף המחרוזת

en: tbreak [[filename:]N|function] - set a temporary breakpoint
he: tbreak [[filename:]N|function] - הגדרת נקודת עצירה זמנית

en: there were shadowed variables
he: היו משתנים מאפילים

en: too many arguments supplied for format string
he: יותר מדי ארגומנטים עבור הפורמט

en: too many pipes or input files open
he: יותר מדי אפיקים (pipes) או קובצי קלט פתוחים

en: trace on|off - print instruction before executing
he: trace on|off - להדפיס את ההנחיה לפני הרצתה

en: trace: invalid option - `%s'
he: trace: אפשרות לא חוקית - `%s'

en: turning off `--lint' due to assignment to `LINT'
he: מבטל `--lint' עקב השמת ערך ל-'LINT'

en: typeof detected invalid flags combination `%s'; please file a bug report
he: סוג של שילוב דגלים לא חוקי שזוהה `%s'; נא להגיש דוח באג

en: typeof: second argument is not an array
he: typeof: הארגומנט השני אינו מערך

en: typeof: unknown argument type `%s'
he: typeof: סוג ארגומנט לא ידוע `%s'

en: unbalanced (
he: ) לא מאוזן

en: unbalanced )
he: ( לא מאוזן

en: unbalanced [
he: ] לא מאוזן

en: undefined command: %s
he: פקודה לא מוגדרת: %s

en: undisplay [N] - remove variable(s) from automatic display list
he: undisplay [N] - הסרת משתנים מרשימת תצוגה אוטומטית

en: unexpected eof while reading file `%s', line %d
he: eof לא צפוי בזמן קריאת הקובץ `%s', שורה %d

en: unexpected newline or end of string
he: סוף שורה במקום בלתי-צפוי

en: unfinished \ escape
he: מילוט \ חלקי

en: unknown command - `%.*s', try help
he: פקודה לא ידועה - `%.*s', נסה help

en: unknown nodetype %d
he: nodetype %d לא מוכר

en: unknown opcode %d
he: opcode %d לא מוכר

en: unnecessary mixing of `>' and `>>' for file `%.*s'
he: שימוש מיותר הן ב־'>` והן ב־'>>` עבור קובץ `%.*s'

en: unterminated regexp
he: ביטוי רגולרי בלתי-גמור

en: unterminated regexp at end of file
he: ביטוי רגולרי בלתי-גמור בסוף הקובץ

en: unterminated regexp ends with `\' at end of file
he: ביטוי רגולרי בלתי-גמור מסתיים ב-`\' בסף הקובץ

en: unterminated string
he: מחרוזת בלתי-גמורה

en: until [[filename:]N|function] - execute until program reaches a different line or line N within current frame
he: until [[filename:]N|function] - להריץ עד שהתוכנית מגיעה לשורת אחרת או לשורה N במסגרת הנוכחית

en: untyped variable
he: משתנה ללא סוג

en: unwatch [N] - remove variable(s) from watch list
he: unwatch [N] - הסרת משתנים מרשימת המעקב

en: unwind_stack: unexpected type `%s'
he: unwind_stack: סוג `%s' בלתי צפוי

en: up [N] - move N frames up the stack
he: up [N] - העלאת N מסגרות במעלה הרשימה

en: use of `\ #...' line continuation is not portable
he: שימוש ב-`\ #...' כסימן להמשך שורה אינו פורטבילי

en: use of dcgettext(_"...") is incorrect: remove leading underscore
he: שימוש שגוי ב-dcgettext("..."): יש לסלק מקף-תחתון שבקדמת ארגומנט

en: use of dcngettext(_"...") is incorrect: remove leading underscore
he: שימוש שגוי ב-dcngettext("..."): יש לסלק מקף-תחתון שבקדמת ארגומנט

en: using reserved identifier `%s' as a namespace is not allowed
he: שימוש במזהה שמור `%s' כמרחב שמות אינו מותר

en: using reserved identifier `%s' as second component of a qualified name is not allowed
he: שימוש במזהה שמור `%s' כרכיב שני של שם מוסמך הוא לא מורשה

en: warning:
he: אזהרה:

en: warning: source file `%s' modified since program compilation.
he: אזהרה: קובץ המקור `%s' השתנה מאז הידור התוכנית.

en: watch var - set a watchpoint for a variable
he: watch var - הגדרת נקודת מעקב למשתנה

en: watchpoint %d is unconditional
he: נקודת המעקב %d נטולת תנאים

en: where [N] - (same as backtrace) print trace of all or N innermost (outermost if N < 0) frames
he: where [N] - (זהה ל־backtrace/מעקב קריאות) הדפסת עקבות של כל המסגרות או N הפנימיות ביותר (החיצוניות אם N < 0)

en: write_array: could not release flattened array
he: write_array: לא ניתן לשחרר מערך שהושטח

en: writea: second argument is not an array
he: writea: הארגומנט השני אינו מערך

en: xor: called with less than two arguments
he: xor: נקרא עם פחות משני ארגומנטים

en: y
he: כ

en: {...} at start of expression
he: {...} בתחילת הביטוי
