man-db 2.13.1-pre1 - en to uk translation catalogue (203 entries)

en: 
    Updating cat files for section %s of man hierarchy %s
uk: 
    Оновлення файлів каталогів для розділу %s ієрархії сторінок довідки %s

en: 
    cannot write to %s in catman mode
uk: 
    неможливо записати у %s в режимі catman

en:  Manual page
uk:  Сторінка довідки

en: %d man subdirectory contained newer manual pages.
     | %d man subdirectories contained newer manual pages.
uk[0]: %d підкаталог man містив новіші сторінки довідки.
uk[1]: %d підкаталоги man містили новіші сторінки довідки.
uk[2]: %d підкаталогів man містило новіші сторінки довідки.

en: %d manual page was added.
     | %d manual pages were added.
uk[0]: Додано %d сторінку довідки.
uk[1]: Додано %d сторінки довідки.
uk[2]: Додано %d сторінок довідки.

en: %d old database entry was purged.
     | %d old database entries were purged.
uk[0]: Видалено %d старий запис з бази даних.
uk[1]: Видалено %d старих записи з бази даних.
uk[2]: Видалено %d старих записів з бази даних.

en: %d stray cat was added.
     | %d stray cats were added.
uk[0]: Додано %d втрачену сторінку довідки.
uk[1]: Додано %d втрачених сторінок довідки.
uk[2]: Додано %d втрачених сторінок довідки.

en: %s is self referencing
uk: %s є самозверненням

en: %s what?
uk: що %s?

en: %s: incompatible options
uk: %s: несумісні опції

en: %s: nothing appropriate.
uk: %s: нічого відповідного.

en: %s: relying on whatis refs is deprecated
uk: %s: покладатися на посилання whatis застаріло

en: %s:%d: .so requests nested too deeply or are recursive
uk: %s:%d: запити .so вкладені надто глибоко або рекурсивні

en: %s:%d: unterminated quote in roff request
uk: %s:%d: незавершена лапка в запиті roff

en: %s:%d: warning: failed .so request
uk: %s:%d: попередження: невдалий запит .so

en: %s:%d: warning: newline in .lf request, ignoring
uk: %s:%d: попередження: новий рядок у запиті .lf, ігнорується

en: %s:%d: warning: newline in .so request, ignoring
uk: %s:%d: попередження: новий рядок у запиті .so, ігнорується

en: (Alternatively, what manual page do you want from section %s?)
uk: (Альтернативно, яку сторінку довідника ви хочете з секції %s?)

en: (unknown subject)
uk: (невідома тема)

en: --Man-- next: %s [ view (return) | skip (Ctrl-D) | quit (Ctrl-C) ]
uk: --Man-- наступна: %s [ переглянути (повернення) | пропустити (Ctrl-D) | вийти (Ctrl-C) ]

en: --suffix and --in-place are mutually exclusive
uk: Не можна одночасно використовувати --suffix і --in-place

en: -t CODE {--suffix SUFFIX | --in-place} FILENAME...
uk: -t КОД {--suffix СУФІКС | --in-place} НАЗВА_ФАЙЛА...

en: BROWSER
uk: ПЕРЕГЛЯДАЧ

en: CODE
uk: КОД

en: CODE[:...]
uk: КОД[:...]

en: Can't convert %s to cat name
uk: Не вдається перетворити %s на ім'я сторінки довідника

en: Checking for stray cats under %s...
uk: Перевірка наявності неприкріплених сторінок довідника в %s...

en: Controlling formatted output:
uk: Керування форматованим виведенням:

en: DEVICE
uk: ПРИСТРІЙ

en: Database %s corrupted; rebuild with mandb --create
uk: База даних %s пошкоджена, перебудуйте за допомогою mandb --create

en: ENCODING
uk: КОДУВАННЯ

en: EXTENSION
uk: РОЗШИРЕННЯ

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: FILE...
uk: ФАЙЛ...

en: FILENAME
uk: ІМ'Я_ФАЙЛУ

en: Finding manual pages:
uk: Пошук сторінок довідника:

en: For example, try 'man man'.
uk: Наприклад, спробуйте «man man».

en: KEYWORD...
uk: КЛЮЧОВЕ СЛОВО...

en: LIST
uk: СПИСОК

en: LOCALE
uk: МОВА

en: Main modes of operation:
uk: Основні режими роботи:

en: NULL content for key: %s
uk: Нульовий вміст для ключа: %s

en: No databases created.
uk: Бази даних не створено.

en: No manual entry for %s
uk: Немає запису підручника для %s

en: No manual entry for %s in section %s
uk: Немає запису підручника для %s у розділі %s

en: Only the '%s' user can create or update system-wide databases; acting as if the --user-db option was used.
uk: Створювати або оновлювати загальносистемні бази даних може лише користувач «%s»; працюємо так, наче було використано параметр --user-db.

en: PAGER
uk: ПЕРЕЛИСТЮВАЧ

en: PATH
uk: ШЛЯХ

en: PATH SECTION NAME
uk: ШЛЯХ СЕКЦІЯ НАЗВА

en: Processing manual pages under %s...
uk: Обробка сторінок довідника в %s...

en: Purging old database entries in %s...
uk: Очищення старих записів у базі даних в %s...

en: RESOLUTION
uk: РОЗДІЛЬНІСТЬ

en: Removing obsolete cat directory %s...
uk: Видалення застарілого каталогу форматованих сторінок %s...

en: STRING
uk: РЯДОК

en: STRING indicates which preprocessors to run:
    e - [n]eqn, p - pic, t - tbl,
    g - grap, r - refer, v - vgrind
uk: РЯДОК вказує, які препроцесори запустити:
    e - [n]eqn, p - pic, t - tbl,
    g - grap, r - refer, v - vgrind

en: SUFFIX
uk: СУФІКС

en: SYSTEM
uk: СИСТЕМА

en: See '%s' for help when manual pages are not available.
uk: Дивіться "%s", щоб отримати допомогу,
     коли сторінки довідника недоступні.

en: The --regex option is enabled by default.
uk: Опція --regex увімкнена за замовчуванням.

en: The defaults are --man and --whatis.
uk: За замовчуванням використовуються опції --man і --whatis.

en: The man database defaults to %s%s.
uk: База даних man за замовчуванням знаходиться в %s%s.

en: Updating index cache for path `%s/%s'. Wait...
uk: Оновлення кешу індексу для шляху "%s/%s". Зачекайте...

en: WARNINGS
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ

en: What manual page do you want?
uk: Яку сторінку довідника ви бажаєте?

en: [-f CODE[:...]] -t CODE [FILENAME]
uk: [-f КОД[:...]] -t КОД [НАЗВА_ФАЙЛА]

en: [MAN DATABASE]
uk: [БАЗА ДАНИХ MAN]

en: [SECTION...]
uk: [РОЗДІЛ...]

en: [SECTION] PAGE...
uk: [РОЗДІЛ] СТОРІНКА...

en: bad fetch on multi key %s
uk: помилка отримання за багатоключовим ключем %s

en: can't change to directory %s
uk: не вдається перейти до каталогу %s

en: can't chmod %s
uk: не вдається змінити права доступу %s

en: can't chown %s
uk: не вдається змінити власника %s

en: can't create index cache %s
uk: не вдається створити кеш індексу %s

en: can't create temporary cat for %s
uk: не вдається створити тимчасовий файл cat для %s

en: can't create temporary directory
uk: не вдається створити тимчасову директорію

en: can't determine current directory
uk: не вдається визначити поточний каталог

en: can't lock index cache %s
uk: не вдається заблокувати кеш індексу %s

en: can't make sense of the manpath configuration file %s
uk: не вдається зрозуміти конфігураційний файл manpath %s

en: can't open %s
uk: не вдається відкрити %s

en: can't open %s for reading
uk: не вдається відкрити %s для читання

en: can't open temporary file %s
uk: не вдається відкрити тимчасовий файл %s

en: can't open the manpath configuration file %s
uk: не вдається відкрити конфігураційний файл %s

en: can't parse directory list `%s'
uk: не вдається розібрати список каталогів `%s`

en: can't read from %s
uk: Неможливо прочитати з %s

en: can't remove %s
uk: Неможливо видалити %s

en: can't remove directory %s
uk: Неможливо видалити каталог %s

en: can't rename %s to %s
uk: Неможливо перейменувати %s на %s

en: can't resolve %s
uk: Неможливо розв'язати %s

en: can't search directory %s
uk: неможливо проіндексувати каталог %s

en: can't set effective uid
uk: неможливо встановити ефективний ідентифікатор користувача

en: can't set times on %s
uk: Неможливо встановити час на %s

en: can't unlink %s
uk: Неможливо видалити %s

en: can't update index cache %s
uk: неможливо оновити кеш індексу %s

en: can't write to %s
uk: Неможливо записати в %s

en: can't write to standard output
uk: Неможливо записати в стандартний вивід

en: cannot read database %s
uk: неможливо прочитати базу даних %s

en: cannot replace key %s
uk: неможливо замінити ключ %s

en: cannot write within %s
uk: неможливо записати в %s

en: check manual pages for correctness
uk: Перевірка правильності сторінок довідки

en: command exited with status %d: %s
uk: Команда завершилася з кодом статусу %d: %s

en: compatibility switch (ignored)
uk: Перемикач сумісності (ігнорується)

en: create dbs from scratch, rather than updating
uk: Створення баз даних з нуля, а не оновлення

en: define the locale for this particular man search
uk: Визначає локаль для цього конкретного пошуку сторінок довідки

en: define the locale for this search
uk: Визначає локаль для цього пошуку

en: display ASCII translation of certain latin1 chars
uk: Відображати ASCII переклад певних символів латинки 1

en: do not trim output to terminal width
uk: Не обрізати вивід до ширини терміналу

en: don't look for or add stray cats to the dbs
uk: Не шукати або додавати втрачені файли cat до баз даних

en: don't purge obsolete entries from the dbs
uk: Не видаляти застарілі записи з баз даних

en: don't try subpages, e.g. 'man foo bar' => 'man foo-bar'
uk: Не намагатися шукати підсторінки, наприклад, 'man foo bar' => 'man foo-bar'

en: done.
uk: готово.

en: emit debugging messages
uk: Виводити повідомлення для відлагодження

en: enable warnings from groff
uk: Увімкнути попередження від groff

en: encoding for output
uk: кодування виводу

en: equivalent to apropos
uk: аналог команди apropos

en: equivalent to whatis
uk: аналог команди whatis

en: fatal: regex `%s': %s
uk: фатальна помилка: регулярний вираз "%s": %s

en: fatal: unable to insert version identifier into %s
uk: фатальна помилка: неможливо вставити ідентифікатор версії до %s

en: find all matching manual pages
uk: знаходить усі відповідні сторінки довідника

en: force a cache consistency check
uk: примусово перевіряє цілісність кешу

en: iconv: incomplete character at end of buffer
uk: iconv: неповний символ на кінці буфера

en: ignoring unknown preprocessor `%c'
uk: ігнорує невідомий препроцесор "%c"

en: index cache %s corrupt
uk: кеш індексу %s пошкоджений

en: internal error: candidate type %d out of range
uk: внутрішня помилка: тип кандидата %d поза діапазоном

en: interpret PAGE argument(s) as local filename(s)
uk: інтерпретує аргументи СТОРІНКИ як локальні імена файлів

en: interpret each keyword as a regex
uk: інтерпретує кожне ключове слово як регулярний вираз

en: interpret page name as a regex
uk: інтерпретує ім'я сторінки як регулярний вираз

en: limit search to extension type EXTENSION
uk: обмежує пошук типом розширення РОЗШИРЕННЯ

en: look for pages case-insensitively (default)
uk: шукає сторінки без урахування регістру (за замовчуванням)

en: look for pages case-sensitively
uk: шукає сторінки з урахуванням регістру

en: make --regex and --wildcard match page names only, not descriptions
uk: зробити так, щоб --regex і --wildcard відповідали тільки назвам сторінок, а не описам

en: man command failed with exit status %d
uk: команда man завершилася з кодом виходу %d

en: mandb command failed with exit status %d
uk: команда mandb завершилася з кодом виходу %d

en: multi key %s does not exist
uk: багатоключовий ключ %s не існує

en: must specify an output encoding
uk: необхідно вказати кодування виводу

en: must use either --suffix or --in-place
uk: має бути --suffix або --in-place

en: only %d field in content | only %d fields in content
uk[0]: тільки %d поле у змінній content
uk[1]: тільки %d поля у змінній content
uk[2]: тільки %d полів у змінній content

en: output source page encoded in ENCODING
uk: вивести вихідну сторінку, закодовану в КОДУВАННІ

en: overwrite input files in place
uk: перезаписати вхідні файли на місці

en: parse as cat page
uk: аналізувати як сторінку cat

en: parse as man page
uk: обробляє як сторінку довідки

en: possible encodings of original text
uk: можливі кодування оригінального тексту

en: print physical location of cat file(s)
uk: виводить фізичне розташування файлів cat

en: print physical location of man page(s)
uk: виводить фізичне розташування сторінок довідки

en: print verbose warning messages
uk: виводить детальні повідомлення про попередження

en: produce fewer warnings
uk: генерує менше попереджень

en: produce user databases only
uk: створює тільки бази даних користувачів

en: provide the `less' pager with a prompt
uk: надає запрошення для програми "less"

en: require all keywords to match
uk: вимагає збігу всіх ключових слів

en: reset all options to their default values
uk: скидає всі опції до їхніх значень за замовчуванням

en: search each keyword for exact match
uk: пошук точного збігу кожного ключового слова

en: search for text in all pages
uk: пошук тексту на всіх сторінках

en: search only these sections (colon-separated)
uk: пошук тільки цих розділів (розділені комами)

en: set search path for manual pages to PATH
uk: встановлює шлях пошуку сторінок довідки на ШЛЯХ

en: show all pages matching regex
uk: показує всі сторінки, що відповідають регулярному виразу

en: show all pages matching wildcard
uk: показує всі сторінки, що відповідають масці

en: show guessed series of preprocessing filters
uk: показує припущену серію фільтрів попередньої обробки

en: show relative catpaths
uk: показує відносні шляхи до файлів cat

en: show the entire global manpath
uk: показує весь глобальний шлях довідки

en: show whatis information
uk: показує інформацію про whatis

en: suffix to append to output file name
uk: суфікс, який слід дописати до назви файла-результату

en: the keyword(s) contain wildcards
uk: ключове слово (слова) містять маски

en: the page name contains wildcards
uk: назва сторінки містить маски

en: the setuid man user "%s" does not exist
uk: користувач "%s" для man з setuid не існує

en: turn off hyphenation
uk: вимикає переноси слів

en: turn off justification
uk: вимикає вирівнювання тексту

en: unable to update %s
uk: не вдалося оновити %s

en: update just the entry for this filename
uk: оновлює тільки запис для цього імені файлу

en: use %s or BROWSER to display HTML output
uk: використовуйте %s або ПЕРЕГЛЯДАЧ для відображення виводу в форматі HTML

en: use %s to format pages
uk: використовуйте %s для форматування сторінок

en: use %s with selected device
uk: використовуйте %s з вибраним пристроєм

en: use colon separated section list
uk: використовуйте розділений двокрапками список секцій

en: use groff and display through gxditview (X11):
    -X = -TX75, -X100 = -TX100, -X100-12 = -TX100-12
uk: використовуйте groff і відображайте через gxditview (X11):
    -X = -TX75, -X100 = -TX100, -X100-12 = -TX100-12

en: use groff and force it to produce ditroff
uk: використовуйте groff і змусьте його виробляти ditroff

en: use manual pages from other systems
uk: використовуйте сторінки довідника з інших систем

en: use program PAGER to display output
uk: використовуйте програму PAGER для відображення виводу

en: use selected output encoding
uk: використовуйте вибране кодування виводу

en: use this user configuration file
uk: використовуйте цей конфігураційний файл користувача

en: used by catman to reformat out of date cat pages
uk: використовується catman для переформатування застарілих сторінок cat

en: warning: $MANPATH set, appending %s
uk: попередження: встановлено $MANPATH, додаємо %s в кінець

en: warning: $MANPATH set, ignoring %s
uk: попередження: встановлено $MANPATH, ігноруємо %s

en: warning: $MANPATH set, inserting %s
uk: попередження: встановлено $MANPATH, вставляємо %s

en: warning: $MANPATH set, prepending %s
uk: попередження: встановлено $MANPATH, додаємо %s на початок

en: warning: $PATH not set
uk: попередження: не встановлено $PATH

en: warning: %s
uk: попередження: %s

en: warning: %s contains a pointer loop
uk: попередження: %s містить петлю покажчиків

en: warning: %s does not begin with %s
uk: попередження: %s не починається з %s

en: warning: %s has no version identifier
uk: попередження: у %s відсутній ідентифікатор версії

en: warning: %s is a dangling symlink
uk: попередження: %s є символічним посиланням, що не вказує на існуючий файл

en: warning: %s is version %s, expecting %s
uk: попередження: %s має версію %s, очікується %s

en: warning: %s isn't a directory
uk: попередження: %s не є каталогом

en: warning: %s/man%s/%s.%s*: competing extensions
uk: попередження: %s/man%s/%s.%s*: конкуруючі розширення

en: warning: %s: bad symlink or ROFF `.so' request
uk: попередження: %s: погане символічне посилання або неправильний запит ROFF `.so'

en: warning: %s: ignoring bogus filename
uk: попередження: %s: ігнорування некоректної назви файлу

en: warning: %s: ignoring empty file
uk: попередження: %s: ігнорування порожнього файлу

en: warning: %s: whatis parse for %s(%s) failed
uk: попередження: %s: не вдалося розібрати whatis для %s(%s)

en: warning: cannot create catdir %s
uk: попередження: неможливо створити каталог форматованих сторінок %s

en: warning: empty $PATH
uk: попередження: змінна $PATH порожня

en: warning: failed to store entry for %s(%s)
uk: попередження: не вдалося зберегти запис для %s(%s)

en: warning: mandatory directory %s doesn't exist
uk: попередження: обов'язковий каталог %s не існує

en: warning: no MANDB_MAP directives in %s, using your manpath
uk: попередження: в %s відсутні директиви MANDB_MAP, використовується ваш manpath

en: warning: no global manpaths set in config file %s
uk: попередження: у конфігураційному файлі %s не встановлені глобальні шляхи до man

en: warning: whatis for %s exceeds %d byte, truncating. | warning: whatis for %s exceeds %d bytes, truncating.
uk[0]: попередження: whatis для %s перевищує %d байт, обрізається.
uk[1]: попередження: whatis для %s перевищує %d байти, обрізається.
uk[2]: попередження: whatis для %s перевищує %d байтів, обрізається.

en: work quietly, except for 'bogus' warning
uk: працювати тихо, крім попереджень про некоректність
