sed 4.9.87 - en to uk translation catalogue (149 entries)

en: 
    If no -e, --expression, -f, or --file option is given, then the first
    non-option argument is taken as the sed script to interpret.  All
    remaining arguments are names of input files; if no input files are
    specified, then the standard input is read.
uk: 
    Якщо не вказано параметрів -e, --expression, -f або --file, перший
    вираз, який не є параметром, вважатиметься назвою скрипту sed, який
    слід виконати. Решта команди вважатиметься списком назв файл вхідних
    даних. Якщо не вказано жодних файлів вхідних даних, дані буде
    прочитано зі стандартного джерела вхідних даних.

en:       --debug
                     annotate program execution
uk:       --debug
                     анотувати виконання програми

en:       --help     display this help and exit
uk:       --help     показати цю довідку та вийти

en:       --sandbox
                     operate in sandbox mode (disable e/r/w commands).
uk:       --sandbox
                     працювати у режимі пісочниці (вимкнути команди e/r/w).

en:       --version  output version information and exit
uk:       --version  показати інформацію щодо версії і вийти

en:   --follow-symlinks
                     follow symlinks when processing in place
uk:   --follow-symlinks
                     переходити за символічними посиланням під час обробки

en:   --posix
                     disable all GNU extensions.
uk:   --posix
                     вимкнути всі розширення GNU.

en:   -E, -r, --regexp-extended
                     use extended regular expressions in the script
                     (for portability use POSIX -E).
uk:   -E, -r, --regexp-extended
                     використовувати розширені формальні вирази у скрипті
                     (для сумісності користуйтеся -E POSIX).

en:   -b, --binary
                     open files in binary mode (CR+LFs are not processed specially)
uk:   -b, --binary
                     відкривати файли у бінарному режимі (CR+LF не обробляються)

en:   -e script, --expression=script
                     add the script to the commands to be executed
uk:   -e скрипт, --expression=скрипт
                     додати скрипт до команд, які слід виконати

en:   -f script-file, --file=script-file
                     add the contents of script-file to the commands to be executed
uk:   -f файл-скрипту, --file=файл-скрипту
                     додати вміст файла файл-скрипту до команд, які слід виконати

en:   -i[SUFFIX], --in-place[=SUFFIX]
                     edit files in place (makes backup if SUFFIX supplied)
uk:   -i[СУФІКС], --in-place[=СУФІКС]
                     редагувати файл на місці (створювати резервні копії, якщо вказано суфікс назви)

en:   -l N, --line-length=N
                     specify the desired line-wrap length for the 'l' command
uk:   -l N, --line-length=N
                     вказати бажану довжину рядка для перенесення для команди «l»

en:   -n, --quiet, --silent
                     suppress automatic printing of pattern space
uk:   -n, --quiet, --silent
                     не виводити автоматично пробіли шаблонів

en:   -s, --separate
                     consider files as separate rather than as a single,
                     continuous long stream.
uk:   -s, --separate
                     вважати файли окремими блоками даних, а не єдиним неперервним
                     довгим потоком.

en:   -u, --unbuffered
                     load minimal amounts of data from the input files and flush
                     the output buffers more often
uk:   -u, --unbuffered
                     завантажувати з файлів вхідних даних мінімальний об’єм даних і
                     частіше спорожняти буфери вихідних даних

en:   -z, --null-data
                     separate lines by NUL characters
uk:   -z, --null-data
                     відокремити рядки символами NUL

en: ":" lacks a label
uk: «:», не вистачає мітки

en: %s home page: <%s>
uk: Домашня сторінка %s: <%s>

en: %s: -e expression #%d, char %td:
uk: %s: вираз -e #%d, літера %td:

en: %s: can't read %s: %s
uk: %s: неможливо прочитати %s: %s

en: %s: file %s line %jd:
uk: %s: файл %s, рядок %jd:

en: %s: invalid option -- '%c'
uk: %s: некоректний параметр — «%c»

en: %s: option '%s%s' doesn't allow an argument
uk: %s: додавання аргументів до параметра «%s%s» не передбачено

en: %s: option '%s%s' is ambiguous
uk: %s: параметр «%s%s» є неоднозначним

en: %s: option '%s%s' is ambiguous; possibilities:
uk: %s: параметр «%s%s» є неоднозначним; можливі варіанти:

en: %s: option '%s%s' requires an argument
uk: %s: до параметра «%s%s» слід додати аргумент

en: %s: option requires an argument -- '%c'
uk: %s: до параметра слід додати аргумент — «%c»

en: %s: unrecognized option '%s%s'
uk: %s: невідомий параметр «%s%s»

en: %s: warning: using "\%c" in the 's' command is not portable
uk: %s: попередження: використання «\%c» у команді «s» робити команду непридатною до портування

en: '
uk: »

en: 'e' command not supported
uk: команда "e" не підтримується

en: 'y' command strings have different lengths
uk: рядки для команди «y» мають різну довжину

en: '}' doesn't want any addresses
uk: «}» не потребує ніяких адрес

en: (C)
uk: ©

en: * at start of expression
uk: * на початку виразу

en: + at start of expression
uk: + на початку виразу

en: : doesn't want any addresses
uk: : не потребує ніяких адрес

en: ? at start of expression
uk: ? на початку виразу

en: E-mail bug reports to: <%s>.
uk: Про вади слід повідомляти на таку адресу: <%s>.

en: GNU sed home page: <https://www.gnu.org/software/sed/>.
    General help using GNU software: <https://www.gnu.org/gethelp/>.
uk: Домашня сторінка GNU sed: <https://www.gnu.org/software/sed/>.
    Загальні довідкові матеріали щодо користування програмами GNU: <https://www.gnu.org/gethelp/>.

en: General help using GNU software: <%s>
uk: Загальна довідкова інформація щодо використання програмного забезпечення GNU: <%s>

en: Invalid back reference
uk: Неправильне зворотнє посилання

en: Invalid character class name
uk: Невірне ім'я класу символів

en: Invalid collation character
uk: Неправильний символ співставлення

en: Invalid content of \{\}
uk: Неправильний вміст \{\}

en: Invalid preceding regular expression
uk: Неправильний попередній регулярний вираз

en: Invalid range end
uk: Неправильний кінець діапазону

en: Invalid regular expression
uk: Неправильний регулярний вираз

en: License GPLv3+: GNU GPL version 3 or later <%s>.
    This is free software: you are free to change and redistribute it.
    There is NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
uk: Умови ліцензування викладено у GPLv3+: GNU GPL версії 3 або новішій, <%s>
    Це вільне програмне забезпечення: ви можете вільно змінювати і поширювати його.
    Вам не надається ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ, окрім гарантій передбачених законодавством.

en: Memory exhausted
uk: Пам'ять вичерпано

en: No match
uk: Немає відповідності

en: No previous regular expression
uk: Немає попереднього регулярного виразу

en: Packaged by %s
uk: Пакування — %s

en: Packaged by %s (%s)
uk: Пакування — %s (%s)

en: Premature end of regular expression
uk: Передчасне закінчення регулярного виразу

en: Regular expression too big
uk: Надто великий регулярний вираз

en: Report %s bugs to: %s
uk: Про вади у %s повідомляйте на адресу %s

en: Report bugs to: %s
uk: Повідомляйте про вади на адресу: %s

en: SELinux is disabled on this system.
uk: У цій системі SELinux вимкнено

en: SELinux is enabled on this system.
uk: У цій системі SELinux увімкнено.

en: Success
uk: Успішно

en: This sed program was built with SELinux support.
uk: Цей варіант sed було зібрано із підтримкою SELinux.

en: This sed program was built without SELinux support.
uk: Цей варіант sed було зібрано без підтримки SELinux.

en: Trailing backslash
uk: Зворотній слеш у кінці рядка

en: Unknown system error
uk: Невідома помилка системи

en: Unmatched ( or \(
uk: Не закрито ( чи \(

en: Unmatched ) or \)
uk: Не закрито ) чи \)

en: Unmatched [, [^, [:, [., or [=
uk: Не закрито [, [^, [:, [. або [=

en: Unmatched \{
uk: Не закрито \{

en: Usage: %s [OPTION]... {script-only-if-no-other-script} [input-file]...
uk: Користування: %s [ПАРАМЕТР]... {лише-скрипт-якщо-немає-іншого-скрипту} [файл вхідних даних]...

en: Written by %s and %s.
uk: Автор — %s та %s.

en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s, %s, and others.
uk: Автори — %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s, %s та інші.

en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s, and %s.
uk: Автори — %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s і %s.

en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    and %s.
uk: Автори — %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    і %s.

en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, and %s.
uk: Автори - %s, %s, %s,
    %s, %s, %s і %s.

en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, and %s.
uk: Автори — %s, %s, %s,
    %s, %s і %s.

en: Written by %s, %s, %s,
    %s, and %s.
uk: Автори — %s, %s, %s,
    %s і %s.

en: Written by %s, %s, %s,
    and %s.
uk: Автори - %s, %s, %s
    і %s.

en: Written by %s, %s, and %s.
uk: Автори — %s, %s і %s.

en: Written by %s.
uk: Автор — %s.

en: `
uk: «

en: can't find label for jump to '%s'
uk: не вдалося знайти мітку для переходу до «%s»

en: cannot rename %s to %s: %s
uk: не вдалося перейменувати %s на %s: %s

en: cannot specify modifiers on empty regexp
uk: не можна вказувати модифікатори щодо порожнього формального виразу

en: case conversion produced an invalid character
uk: перетворення регістрів літер призвело до появи некоректного символу

en: character class syntax is [[:space:]], not [:space:]
uk: синтаксис класу символів передбачає [[:space:]], а не [:space:]

en: command only uses one address
uk: у команді використовується лише одна адреса

en: comments don't accept any addresses
uk: у коментарях не може бути жодних адрес

en: couldn't attach to %s: %s
uk: не вдалося під’єднатися до %s: %s

en: couldn't edit %s: is a terminal
uk: не вдалося змінити %s: цей об’єкт є терміналом

en: couldn't edit %s: not a regular file
uk: не вдалося змінити %s: не є звичайним файлом

en: couldn't follow symlink %s: %s
uk: не вдалося перейти за символічним посиланням %s: %s

en: couldn't open file %s: %s
uk: не вдалося відкрити файл %s: %s

en: couldn't open temporary file %s: %s
uk: не вдалося відкрити тимчасовий файл %s: %s

en: couldn't readlink %s: %s
uk: не вдалося виконати readlink %s: %s

en: couldn't write %jd item to %s: %s | couldn't write %jd items to %s: %s
uk[0]: не вдалося записати %jd елемент до %s: %s
uk[1]: не вдалося записати %jd елементи до %s: %s
uk[2]: не вдалося записати %jd елементів до %s: %s
uk[3]: не вдалося записати %jd елемент до %s: %s

en: delimiter character is not a single-byte character
uk: символ-роздільник не є однобайтовим символом

en: e/r/w commands disabled in sandbox mode
uk: у режимі пісочниці команди e/r/w вимкнено

en: error in subprocess
uk: помилка у підпроцесі

en: expected \ after 'a', 'c' or 'i'
uk: очікувалося \ після «a», «c» чи «i»

en: expected newer version of sed
uk: мало бути використано новішу версію sed

en: extra characters after command
uk: зайві символи після команди

en: failed to set binary mode on '%s'
uk: не вдалося встановити двійковий режим для «%s»

en: failed to set binary mode on STDIN
uk: не вдалося встановити двійковий режим для STDIN

en: failed to set binary mode on STDOUT
uk: не вдалося встановити двійковий режим для STDOUT

en: incomplete command
uk: неповна команда

en: invalid character class
uk: некоректний клас символів

en: invalid content of \{\}
uk: некоректний вміст \{\}

en: invalid reference \%d on 's' command's RHS
uk: некоректне посилання \%d праворуч від команди «s»

en: invalid usage of +N or ~N as first address
uk: некоректне використання +N чи ~N як першої адреси

en: invalid usage of line address 0
uk: некоректне використання рядка адреси 0

en: line number overflow
uk: переповнення номера рядка

en: memory exhausted
uk: пам’ять вичерпано

en: missing command
uk: пропущено команду

en: missing filename in r/R/w/W commands
uk: пропущено назву файла у командах r/R/w/W

en: multiple '!'s
uk: декілька знаків «!»

en: multiple 'g' options to 's' command
uk: забагато ключів "g" до команди "s"

en: multiple 'p' options to 's' command
uk: забагато ключів "p" до команди "s"

en: multiple number options to 's' command
uk: забагато числових параметрів до команди "s"

en: no input files
uk: немає вхідних даних

en: no previous regular expression
uk: немає попереднього формального виразу

en: no syntax specified
uk: не вказано синтаксису

en: number option to 's' command may not be zero
uk: числовий параметр до команди "s" не може бути нулем

en: option 'e' not supported
uk: ключ "e" не підтримується

en: preserving permissions for %s
uk: зберігаємо права доступу для %s

en: read error on %s
uk: помилка читання на %s

en: read error on %s: %s
uk: помилка читання %s: %s

en: recursive escaping after \c not allowed
uk: не можна використовувати рекурсивне екранування після \c

en: regex input buffer length overflow
uk: перевищення довжини вхідного буфера формального виразу

en: regular expression too big
uk: занадто об'ємний формальний вираз

en: setting permissions for %s
uk: встановлення прав доступу для %s

en: stray \
uk: зайва \

en: stray \ before %s
uk: зайва \ перед %s

en: stray \ before unprintable character
uk: зайва \ перед непридатним до друку символом

en: stray \ before white space
uk: зайва \ перед пробілом

en: unbalanced (
uk: неурівноважена (

en: unbalanced )
uk: неурівноважена )

en: unbalanced [
uk: неурівноважена [

en: unexpected ','
uk: неочікувана кома (,)

en: unexpected '}'
uk: неочікувана дужка «}»

en: unfinished \ escape
uk: незавершене екранування \

en: unknown command: '%c'
uk: невідома команда: «%c»

en: unknown option to 's'
uk: невідомий параметр «s»

en: unmatched '{'
uk: незакрита дужка «{»

en: unterminated 's' command
uk: незавершена команда «s»

en: unterminated 'y' command
uk: незавершена команда «y»

en: unterminated address regex
uk: незавершений формальний вираз адреси

en: {...} at start of expression
uk: {...} на початку виразу
